OltbojeNiedziela w Zawidowie stała pod znakiem rywalizacji piłkarskiej zawodników 40+. Tradycyjnie oldboje zagrali o Puchar Burmistrza Miasta Zawidów. Włodarz miasta Pan Robert Łężny w towarzystwie organizatorów oraz Dyrektora biura Podokręgu Jelenia Góra DZPN we Wrocławiu Pana Kamila Wieliczko powitali wszystkich oraz życzyli pięknych goli i sportowej rywalizacji w duchu fair-play.

W rozgrywkach wzięło udział 5 zespołów; GKS Bełchatów, Rekreacja Zgorzelec, Miłoszów, BKS Bolesławiec oraz gospodarze Oldboje z Zawidowa. Na dwóch boiskach zagrano systemem „każdy z każdym” i trzeba przyznać że mecze były niezwykle zacięte. W ostatecznym rozrachunku doszło do małej niespodzianki ponieważ naszego turnieju po raz pierwszy w historii nie wygrali oldboje z Bolesławca! Trzeba przyznać że byli oni niepokonani aż przez 5 edycji turniejów trawiastych oraz halowych. Pogromcami okazali się zawodnicy GKS-u Bełchatów którzy tego dnia byli bezapelacyjnie najlepsi, wygrywając wszystkie mecze! Na trzecim miejscu podium uplasowała się tego dnia mocna personalnie drużyna gospodarzy. Kolejne miejsca zajęli zawodnicy ze Zgorzelca i Miłoszowa. Po wyczerpujących rozgrywkach uczestnicy turnieju mogli zregenerować się przy bufecie przygotowanym przez En Burger. Dziękujemy za pyszny bigos i kiełbaskę z grilla oraz napoje chłodzące.
Ponadto organizatorzy pragną podziękować: Panu Maciejowi Twardowskiemu – Firma Twargum, Państwu Jaworskim z Firmy C3, Panu Patrykowi Aleksandrowiczowi, Zarządowi i gospodarzowi Stasiowi Wójcikowi z KS Piast Zawidów za przygotowanie szatni oraz obiektu. Sędziom KS Jelenia Góra, Panom Paweł Kozina i Alan Nadolny. Burmistrzowi Panu Robertowi Łężnemu za patronat oraz pomoc w organizacji turnieju, a wszystkim piłkarzom za przyjazd i dobrą zabawę.
Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Zawidów oraz Ośrodek Kultury w Zawidowie.
(Zawidowski Ośrodek Kultury)

Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4,2100zł 4,2300zł
usd USD 4,0300zł 4,0200zł
usd CHF 4,4400zł 4,5600zł
usd GBP 5,0100zł 5,0012zł
czk CZK 0.1800zł 0.1940zł

Kurs z dnia: 2024-07-19

Pogoda

+8
°
C
+11°
+
Zgorzelec
Wtorek, 16
Środa
+ +
Czwartek
+ +
Piątek
+10° +
Sobota
+10° +
Niedziela
+ +
Poniedziałek
+ +
Prognoza 7-dniowa