Miasto Dzieci przełożoneTo byłoby z pewnością wspaniałe Miasto Dzieci z wieloma ciekawymi zajęciami oraz ekscytującymi przeżyciami. Jednak z powodu pandemii Covid-19 zdecydowaliśmy się przełożyć Miasto Dzieci „nasze miasto-unsere stadt” na przyszły rok.

 

 

 

Dlaczego przekładamy?
Zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników są dla nas najważniejsze. Mając na uwadze otwarty i spontaniczny charakter naszego projektu, zapewnienie przez nas koniecznego reżimu sanitarnego nie byłoby możliwe. Ponadto istotny aspekt Miasta Dzieci stanowi również wymiana polsko-niemiecka. W obliczu zamknięcia granic realizacja tej idei jest naszym zdaniem zagrożona. W celu ochrony około 270 naszych uczestników i opiekunów z Polski i Niemiec oraz z uwagi na obecną niepewność planowania, zdecydowaliśmy się nie organizować tak dużego wydarzenia w tym roku.

Działamy dalej!
Abyście nie musieli czekać do 2022 roku, przenosimy Miasto Dzieci bezpośrednio na przyszły rok. Termin i miejsce zostały już ustalone: projekt odbędzie się od 16 do 27 sierpnia 2021 na terenie Stadthallengarten w Görlitz.W tym czasie młodzi Niemcy i Polacy w wieku od 7 do 14 lat ponownie będą mogli stać się obywatelami Miasta Dzieci.

A co w tym roku?

Laboratorium Miasta Dzieci to oferta, która została przygotowana tego lata na pocieszenie.

Do uczestnictwa organizatorzy zapraszają 20 młodych ludzi z Polski i Niemiec w wieku od 12 do 14 lat , którzy chcieliby rozwijać i wypróbować nowe pomysły dla przyszłych edycji Miasta Dzieci. Od 17 do 22 sierpnia w Radzimowie (niedaleko Zgorzelca) będziemy wspólnie testować m.in. nowe zawody lub wspólnie zastanawiać się, jak mógłby przebiegać w przyszłości przykładowy dzień w Mieście Dzieci. Razem z wami wypróbujemy rozmaite warsztaty, które zostaną przeprowadzone w przyszłym roku.Poza tym czekają na was różnorodne atrakcje w czasie wolnym. Cieszymy się, że wspólnie z wami będziemy mogli wyznaczyć nowe kierunki działania dla Miasta Dzieci 2021!

Zapisy i koszty uczestnictwa:

Uwaga! Niestety nie możemy jeszcze stuprocentowo zagwarantować, że Laboratorium Miasta Dzieci się odbędzie. Poinformujemy o tym najpóźniej do końca czerwca. Z tego powodu możliwa jest wyłącznie rezerwacja miejsc, a wiążące zapisy rozpoczną się w lipcu.

Opłata za uczestnictwo (w tym koszty transportu, zakwaterowanie i wyżywienie):

60€ / 130 zł za cały tydzień

Jeśli chciałbyś zarezerwować sobie miejsce w projekcie lub masz do nas jakieś pytania, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem naszego maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Meetingpoint Music Messiaen e.V.

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.5350zł 4.5500zł
usd USD 3.7300zł 3.7450zł
czk CZK 0.1710zł 0.1722zł

Kurs z dnia: 2021-01-18

Pogoda

booked.net