Miasto Dzieci przełożoneTo byłoby z pewnością wspaniałe Miasto Dzieci z wieloma ciekawymi zajęciami oraz ekscytującymi przeżyciami. Jednak z powodu pandemii Covid-19 zdecydowaliśmy się przełożyć Miasto Dzieci „nasze miasto-unsere stadt” na przyszły rok.

 

 

 

Dlaczego przekładamy?
Zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników są dla nas najważniejsze. Mając na uwadze otwarty i spontaniczny charakter naszego projektu, zapewnienie przez nas koniecznego reżimu sanitarnego nie byłoby możliwe. Ponadto istotny aspekt Miasta Dzieci stanowi również wymiana polsko-niemiecka. W obliczu zamknięcia granic realizacja tej idei jest naszym zdaniem zagrożona. W celu ochrony około 270 naszych uczestników i opiekunów z Polski i Niemiec oraz z uwagi na obecną niepewność planowania, zdecydowaliśmy się nie organizować tak dużego wydarzenia w tym roku.

Działamy dalej!
Abyście nie musieli czekać do 2022 roku, przenosimy Miasto Dzieci bezpośrednio na przyszły rok. Termin i miejsce zostały już ustalone: projekt odbędzie się od 16 do 27 sierpnia 2021 na terenie Stadthallengarten w Görlitz.W tym czasie młodzi Niemcy i Polacy w wieku od 7 do 14 lat ponownie będą mogli stać się obywatelami Miasta Dzieci.

A co w tym roku?

Laboratorium Miasta Dzieci to oferta, która została przygotowana tego lata na pocieszenie.

Do uczestnictwa organizatorzy zapraszają 20 młodych ludzi z Polski i Niemiec w wieku od 12 do 14 lat , którzy chcieliby rozwijać i wypróbować nowe pomysły dla przyszłych edycji Miasta Dzieci. Od 17 do 22 sierpnia w Radzimowie (niedaleko Zgorzelca) będziemy wspólnie testować m.in. nowe zawody lub wspólnie zastanawiać się, jak mógłby przebiegać w przyszłości przykładowy dzień w Mieście Dzieci. Razem z wami wypróbujemy rozmaite warsztaty, które zostaną przeprowadzone w przyszłym roku.Poza tym czekają na was różnorodne atrakcje w czasie wolnym. Cieszymy się, że wspólnie z wami będziemy mogli wyznaczyć nowe kierunki działania dla Miasta Dzieci 2021!

Zapisy i koszty uczestnictwa:

Uwaga! Niestety nie możemy jeszcze stuprocentowo zagwarantować, że Laboratorium Miasta Dzieci się odbędzie. Poinformujemy o tym najpóźniej do końca czerwca. Z tego powodu możliwa jest wyłącznie rezerwacja miejsc, a wiążące zapisy rozpoczną się w lipcu.

Opłata za uczestnictwo (w tym koszty transportu, zakwaterowanie i wyżywienie):

60€ / 130 zł za cały tydzień

Jeśli chciałbyś zarezerwować sobie miejsce w projekcie lub masz do nas jakieś pytania, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem naszego maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Meetingpoint Music Messiaen e.V.

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

 turu

"Turu. W pogoni za sławą"

07 - 09.08.2020r.

 

Lubań

Wawel

Scooby

"Scooby - Doo!"

7 - 13.08.2020r.

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

 Max

"Max und die Wilde 7"

06 - 12.08.2020r.

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.3500zł 4.4200zł
usd USD 3.8400zł 3.9100zł
czk CZK 0.1660zł 0.1685zł

Kurs z dnia: 2020-08-07

Pogoda

booked.net