ankieterzy 868x579W związku z prowadzonymi pracami nad opracowaniem „Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Zgorzelec”, w najbliższych dniach (począwszy od 3 sierpnia br.) do drzwi Państwa domów zapukają przedstawiciele (ankieterzy)  firmy GSA GRANEKO Andrzej Grzywaczewski, ul. Nad Potokiem 27a/12, 60-639 Poznań w celu uzyskania informacji dotyczących wykorzystania źródeł energii w Mieście Zgorzelec.

Ankieterzy będą wyposażeni w identyfikatory i pełnomocnictwo Burmistrza Miasta Zgorzelec.
Zebranie informacji poprzez wypełnienie ankiety jest niezbędne w celu opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Zgorzelec. Wykonanie rzetelnej inwentaryzacji emisji gazów cieplarnianych z obszaru gminy, opartej na jej bilansie energetycznym, musi obejmować budynki publiczne i mieszkalne, transport, gospodarkę odpadami oraz przemysł i usługi. Sporządzenie Planu Gospodarki Niskoemisyjnej jest konieczne, by Gmina Miejska Zgorzelec mogła ubiegać się o pozyskanie funduszy unijnych.
Biorąc pod uwagę powyższe, proszę o czynny udział i pomoc ankieterom firmy GSA GRANEKO w wypełnieniu ankiet. Pozyskane dane będą służyły tylko i wyłącznie do opracowania planu i nie będą przetwarzane zarówno przez gminę, jak i przez wykonawcę. Można też wydrukować oraz wypełnić ankietę wcześniej (dostępna poniżej) i wręczyć ją ankieterowi lub przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dziękujemy Państwu za udział w wypełnianiu ankiet i pomoc w opracowaniu Planu.
Źródło: WIŚM UM Zgorzelec

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

PLAKAT mainpage news 

"RAZ, JESZCZE RAZ"

06.11 - 10.11.2020r.

 

Lubań

Wawel

l 

"Skąd się biorą sny?"

06.11 - 12.11.2020r.

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.475zł 4.480zł
usd USD 3.740zł 3.760zł
czk CZK 0.1690zł 0.1700zł

Kurs z dnia: 2020-12-01

Pogoda

booked.net