UKS MOS 3Ostatni mecz w ramach koszykarskiego turnieju kobiet im. Mieczysława Krajewskiego UKS Basket rozegrał z wrocławskim MKS MOS-em. Przyjezdne okazały się najsłabszymi z przeciwniczkami spośród tych, które przyjechały do Zgorzelca. Już w pierwszej kwarcie wywalczyły dwucyfrową przewagę, którą utrzymywały do końca spotkania. Dzięki takiemu obrotowi spraw na parkiecie mogły się pokazać rezerwowe zespołu.

Zapraszamy do galerii!

Tym razem przeciwniczki nie mogły znaleźć sposobu na agresywny styl gry gospodyń. Zaowocowało to sporymi, indywidulanymi zdobyczami niektórych zgorzelczanek. Mowa o Wiktorii Marcinów (26), która rozstrzeliwała rywali rzutami z dystansu. Patrycja Lipniacka była klasą sama dla siebie w tym meczu zdobyła 25 oczek a całym turnieju aż 81, co dało jej pozycję króla strzelców. Mimo trzech wygranych i tylko jednej przegranej Citronex UKS Basket zdobył trzecie miejsce w turnieju. Wygrał Lider Swarzędz przed Maximusem Kąty Wrocławskie. Trzeba zwrócić uwagę na fakt, iż wszystkie zespoły z pierwszej trójki przegrały po jednym spotkaniu. W tej sytuacji o kolejności zdecydowały „małe punkty”. O pozycji UKS-u zdecydowała przegrana z Liderem Swarzędz różnicą aż 19 oczek.
Janusz Grzeszczuk
Foto: GRE
Citronex UKS Basket: Wiktoria Marcinów: 26 pkt, Patrycja Lipniacka 25 pkt, Nina Łozowska 12 pkt, Joanna Pawlukiewicz 10 pkt, Oliwia Kozubska 5 pt.

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.4710zł 4.6650zł
usd USD 3.8600zł 3.8900zł
czk CZK 0.1755zł 0.1782zł

Kurs z dnia: 2021-09-17

Pogoda

booked.net