Plakat konkursowy123„Zgorzelec. Wczoraj – Dziś – Jutro” Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu ogłasza dwa otwarte konkursy adresowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Prace zgłaszane do udziału w konkursie będą przyjmowane do dnia 31 marca 2021 r. Konkurs literacki 1. - Praca literacka – autorska, wcześniej nie publikowana, nie nagradzana i co do której nie istnieją żadne roszczenia osób trzecich. 2. - Tekst pisany prozą (wywiad, fragment dziennika, esej, opowiadanie, list itp.) o objętości do 3600 znaków ze spacjami, pisany czcionką Times New Roman nr 12 (interlinia 1,5 marginesy 2,5 cm po obu stronach), czyli maksymalnie do dwóch stron znormalizowanego maszynopisu.


3. - Praca konkursowa w wersji elektronicznej i podpisana wyłącznie godłem (pseudonimem autora) musi zostać przesłana na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 31 marca 2021 r.
4. - Kopertę opatrzoną godłem (pseudonimem autora), zawierającą w środku wypełnione załączniki do niniejszego regulaminu (czytelnie wypełnioną kartę uczestnika zawierającą dane osobowe autora: imię, nazwisko, godło, adres zamieszkania, nr telefonu, adres e-mail; w przypadku osób niepełnoletnich zgodę prawnych opiekunów na wzięcie udziału w konkursie.), należy dostarczyć do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu, ul. Bohaterów Getta do dnia 31 marca 2021 r. 5. - Oceny prac konkursowych oraz rozstrzygnięć spraw spornych dokona wyłącznie jury, powołane przez MBP w Zgorzelcu

6. - Laureatom konkursu zostaną przyznane nagrody i wyróżnienia, o ich rodzaju zadecyduje organizator konkursu.

7. - Przesłane i złożone prace nie podlegają zwrotowi i pozostają do dyspozycji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu. Mogą zostać opublikowane (w części lub całości; także w formie utworzonej na podstawie pracy) lub wystawiane bez honorarium i zgody autora.

8. - Zgłoszenie pracy do konkursu jest wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z przepisami RODO z dnia 25 maja 2018 roku z późniejszymi zmianami.

9. - Zgłoszenie pracy do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu. Konkurs plastyczny 1. - Praca plastyczna – autorska, wcześniej nie publikowana, nie nagradzana i co do której nie istnieją żadne roszczenia osób trzecich - wykonana dowolną techniką (np. malarstwo, rysunek, grafika itp.) o maksymalnym formacie A4 (29,7 cm x 21,0 cm) umieszczona w kopercie oznaczonej godłem (pseudonimem autora) musi zostać dostarczona do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu, ul. Bohaterów Getta 1 w terminie do 31 marca 2021 r. 2.

- W tym samym terminie należy dostarczyć do biblioteki drugą kopertę, oznaczoną jedynie godłem (pseudonimem autora), zawierającą w środku wypełnione załączniki do niniejszego regulaminu (czytelnie wypełnioną kartę uczestnika zawierającą dane osobowe autora: imię, nazwisko, godło, adres zamieszkania, nr telefonu, adres e-mail; w przypadku osób niepełnoletnich zgodę prawnych opiekunów na wzięcie udziału w konkursie.),

3. - Oceny prac konkursowych oraz rozstrzygnięć spraw spornych dokona wyłącznie jury, powołane przez MBP w Zgorzelcu. 4. - Laureatom konkursu zostaną przyznane nagrody i wyróżnienia, o ich rodzaju zadecyduje organizator konkursu. 5. - Przesłane i złożone prace nie podlegają zwrotowi i pozostają do dyspozycji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu. Mogą zostać opublikowane lub wystawiane bez honorarium i zgody autora. 6. - Zgłoszenie pracy do konkursu jest wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z przepisami RODO z dnia 25 maja 2018 roku z późniejszymi zmianami. 7. - Zgłoszenie pracy do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.5300zł 4.5450zł
usd USD 3.7500zł 3.7700zł
czk CZK 0.1710zł 0.1730zł

Kurs z dnia: 2021-03-03

Pogoda

booked.net