OrkaWe Wrocławiu rozegrano zawody z cyklu Swim Mania 2021. Ze świetnej strony pokazali się reprezentanci UKS Orka Lubań.Klasę pokazała zwłaszcza Milena Krawczyk, która błyszczy podobnie jak w całym poprzednim roku. W wyścigu na 100m stylem dowolnym pewnie pokonała wszystkie swoje konkurentki. Była też trzecia w konkurencji 50m stylem grzbietowym. Równie dobrze spisał się Maksymilian Bram. Był drugi w rywalizacji na 100m stylem dowolnym oraz trzeci na 50m stylem grzbietowym.

Powody do zadowolenia miał także Michał Dziedzic. Reprezentant Orki błysnął formą - był trzeci na 100m stylem dowolnym oraz drugi na 50m stylem grzbietowym.
Niewiele do podium w wyścigu na 100m stylem grzbietowym zabrakło Janowi Tesarowiczowi, który był czwarty. Taką samą lokatę zajął w rywalizacji na 200m stylem dowolnym. Cenne doświadczenie zdobył także Bartosz Budzik. W wyścigu na 100m stylem grzbietowym był ósmy.
Teraz młodych lubańskich pływaków czeka start w Nowej Rudzie. W weekend będą rywalizowali w Mistrzostwach Dolnego Śląska 12-13 lat.