437 80060Policjanci z grupy „NYSA” Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli w pomieszczeniach zajmowanych przez mężczyznę ponad 460 działek handlowych marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty do których się przyznał. Policjanci na poczet przyszłych kar zabezpieczyli od podejrzanego pieniądze.

Przypominamy, że za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do lat 10.
Policjanci ze zgorzeleckiej grupy „NYSA” na podstawie posiadanych informacji zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, podejrzewanego o posiadanie środków odurzających. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze w pomieszczeniach zajmowanych przez zatrzymanego zabezpieczyli woreczki foliowe z suszem roślinnym. Jak się okazało była to marihuana w ilości z której można przygotować ponad 460 działek handlowych tego narkotyku.
Mężczyzna usłyszał zarzuty do których się przyznał. Policjanci na poczet grożących podejrzanemu przyszłych kar zabezpieczyli od niego pieniądze.
Przypominamy, że za posiadanie środków odurzających, czy psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do lat 10.
podkom. Agnieszka Gog

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.4700zł 4.5000zł
usd USD 3.7300zł 3.7500zł
czk CZK 0.1750zł 0.1780zł

Kurs z dnia: 2021-05-14

Pogoda

booked.net