Komunikat 00W Zgorzelcu trwają przygotowania do uruchomienia punktu szczepień masowych, który powstanie w hali sportowo-widowiskowej PGE Turów Arena przy ul. Lubańskiej. Prezes Centrum Sportowo-Rekreacyjnego, któremu burmistrz Rafał Gronicz powierzył nadzór nad organizacją miejsca szczepień udał się do Wałbrzycha, który jako miasto, gdzie działał szpital tymczasowy, mógł punkt szczepień masowych utworzyć wcześniej i dziś dzieli się swoimi doświadczeniami.


Zgorzelecki punkt tworzymy we współpracy z WS- SP ZOZ w Zgorzelcu. Burmistrz odpowiada za wskazanie lokalizacji, wyposażenie punktu w niezbędny sprzęt techniczny oraz pomoc w sprawnym przeprowadzeniu akcji szczepień. Szpital zapewnia fachowy personel i szczepionki.
Prosimy pamiętać, że ze szczepienia w punkcie szczepień masowych skorzystać mogą osoby, które posiadają rządowe e-skierowanie. Oznacza to, że chętni będą mogli zaszczepić się w masowych punktach szczepień tylko, jeśli wcześniej zarejestrowali się za pośrednictwem portalu pacjenta na stronie gov.pl.
Szczegółowe informacje będziemy umieszczać na stronie internetowej miasta, pod adresem zgorzelec.eu. O uruchomieniu punktu powiadomimy także za pomocą miejskiego systemu powiadomień sms-owych.
Miejski System Powiadamiania SMS, to bezpłatne wiadomości SMS z aktualnymi, ważnymi informacjami. Aby się zarejestrować w systemie informacyjnym należy wysłać sms o treści: +MIASTO  na numer 664 078 400 lub skorzystać z rejestracji na stronie sms.zgorzelec.eu.
(UMZ)

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.4700zł 4.5000zł
usd USD 3.7300zł 3.7500zł
czk CZK 0.1750zł 0.1780zł

Kurs z dnia: 2021-05-14

Pogoda

booked.net