wyniki konsultacjiKonsultacje w sprawie ulicy Norwida dobiegły końca. Odbywały się za pośrednictwem platformy internetowej, na której dostępne były szczegółowe informacje dotyczące planowanej inwestycji wraz z przygotowaną koncepcją zagospodarowania. Dla osób, które nie miały możliwości wypełnienia ankiety za pomocą platformy on-line, możliwe było zapoznanie się z materiałami oraz wypełnienie ankiety w wersji papierowej w Urzędzie Miasta Zgorzelec.


Spośród zaproponowanych zmian, w ostatecznej wersji dokumentacji projektowej uwzględnione zostaną m.in. propozycje w zakresie: - zaprojektowania w północnej części ulicy po obydwu stronach jezdni, zatok postojowych z możliwością parkowania po skosie, - zwiększenia liczby miejsc parkingowych na wysokości budynków nr 8-12 (ul. Norwida), - dodatkowego przejścia dla pieszych na wysokości przejścia pomiędzy budynkami ul. Lubańska 27-27a, - zaprojektowania większej ilości nasadzeń drzew oraz krzewów.
Ponadto podjęto decyzję o uwzględnieniu w dokumentacji projektowej, w miejscach lokalizacji pojemników na odpady, zabudowanych boksów śmietnikowych oraz zrezygnowano z projektowania obiektów małej architektury w postaci ławek, w sąsiedztwie budynków mieszkalnych.
(UMZ)

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.4700zł 4.5000zł
usd USD 3.7300zł 3.7500zł
czk CZK 0.1750zł 0.1780zł

Kurs z dnia: 2021-05-14

Pogoda

booked.net