przedszkolePrzedszkole Publiczne w Zawidowie otrzymało 25 tysięcy złotych dotacji od PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S. A. Otrzymaną kwotę placówka przeznaczy na budowę sieci bezprzewodowej oraz podniesienie bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu poprzez montaż domofonu i monitoringu. 


Dzięki wsparciu finansowemu od PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.  w zawidowskim przedszkolu pojawi się niedługo nowoczesna sieć bezprzewodowa, a nad bezpieczeństwem dzieci czuwać będzie monitoring połączony z domofonem. 
Nowoczesna sieć bezprzewodowa to wygodne rozwiązanie m.in. dla kadry pedagogicznej, która będzie mogła swobodnie korzystać z tablic multimedialnych i innych narzędzi elektronicznych, służących do pracy. 
W ramach dotacji w przedszkolu zamontowany zostanie także monitoring z rejestratorem i domofon. Oba te urządzenia poprawią bezpieczeństwo najmłodszych dzieci w placówce poprzez gruntowną kontrolę ruchu na parterze budynku. W każdej z sal przedszkolnych pojawi się także monitor, który będzie informował wychowawców, kto aktualnie przyszedł po dziecko. 
Na budowę sieci bezprzewodowej i poprawę bezpieczeństwa dzieci Przedszkole Publiczne w Zawidowie otrzymało 25 tysięcy złotych od PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S. A.
(UMZ)

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.5400zł 4.5800zł
usd USD 3.7550zł 3.7800zł
czk CZK 0.1750zł 0.1780zł

Kurs z dnia: 2021-05-13

Pogoda

booked.net