csrBurmistrz Miasta Zgorzelec dziękuje za udział w konsultacjach społecznych w sprawie modernizacji Centrum Sportowo Rekreacyjnego w Zgorzelcu. Konsultacje prowadzone były w okresie od 15.03.2021 r. do 15.04.2021 r. za pośrednictwem platformy internetowej, na której dostępne były informacje dotyczące planowanej koncepcji wraz z wizualizacjami.


Dla osób, które nie miały możliwości wypełnienia ankiety za pomocą platformy on-line, możliwe było zapoznanie się z materiałami oraz wypełnienie ankiety w wersji papierowej w Urzędzie Miasta Zgorzelec.
Informacje o konsultacjach były zamieszczone na stronie internetowej miasta Zgorzelec, w biuletynie informacyjnym Urzędu Miasta Zgorzelec, w lokalnych dziennikach internetowych, za pośrednictwem lokalnego systemu powiadamiania sms, na tablicach billboardowych w 4 lokalizacjach – ul. Lubańska, ul. Łużycka, ul. Zamiejsko-Lubańska i ul. Broniewskiego oraz na 9 tablicach informacyjnych (18 plansz) ustawionych w 3 lokalizacjach – na skwerze ks. J.Popiełuszki, przy Muzeum Łużyckim oraz przed Centrum Sportowo Rekreacyjnym w Zgorzelcu. Przeprowadzona została również kampania internetowa w obszarze mediów społecznościowych, na której potrzeby przygotowano 10 kreacji reklamowych. Przekaz reklamowy dotarł do 10.820 odbiorców z grupy docelowej. Treść wyświetlono 67.885 razy, a w link prowadzący do ankiety kliknięto 1.097 razy.
Podczas konsultacji społecznych dot. modernizacji Centrum Sportowo Rekreacyjnego w Zgorzelcu złożono 333 ankiety, w tym 283 ankiety w wersji elektronicznej oraz 50 ankiet
w wersji papierowej. Zdaniem mieszkańców Zgorzelca zaproponowana koncepcja modernizacji Centrum Sportowo Rekreacyjnego spełnia ich oczekiwania. Zdecydowana większość uznała, że należy zmodernizować basen kryty. Większość uznała także, że ulokowanie siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej w nowym budynku CSR to dobry pomysł, a także uznała za zasadne wybudowanie basenu odkrytego w miejscu obecnej hali sportowej.
Wynik przeprowadzonych konsultacji stanie się punktem wyjścia dla zmian, które będą wprowadzone w funkcjonalności obiektu. Nie oznacza to jednak końca prac nad koncepcją. Podczas kolejnych etapów planowania inwestycji będzie badana możliwość wprowadzenia do realizacji proponowanych przez Państwa rozwiązań, o które prosiliśmy w pytaniu otwartym.
Dziękujemy za udział w konsultacjach.
Raport z konsultacji dostępny na stronie konsultacje.zgorzelec.eu

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.5400zł 4.5800zł
usd USD 3.7550zł 3.7800zł
czk CZK 0.1750zł 0.1780zł

Kurs z dnia: 2021-05-13

Pogoda

booked.net