nowi policjanciW czwartek (29.04) rotę ślubowania wypowiedziało dwoje nowych funkcjonariuszy, którzy zasilą szeregi zgorzeleckiej komendy. Uroczystość odbyła się w obecności Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu nadkomisarza Andrzeja Barny. W Komendzie Powiatowej Policji w Zgorzelcu odbyło się ślubowanie nowo przyjętych policjantów. Z uwagi na pandemię, uroczystość odbyła się bez udziału rodzin z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

W sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu młodzi adepci z dumą wypowiedzieli słowa roty ślubowania:
„Ja obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia […]”.
Podczas dzisiejszej uroczystości Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu nadkomisarz Andrzej Barna wręczył nowym funkcjonariuszom akty ślubowania oraz pogratulował przejścia trudnego procesu rekrutacji. Podkreślił również, że bycie policjantem to trudna misja wymagająca wielu poświęceń, zaangażowania, ale dająca wiele satysfakcji. Komendant życzył policjantom sukcesów, powodzenia i satysfakcji z codziennej służby oraz sukcesów zawodowych.
Jeżeli chcesz zostać policjantem przyjdź do Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu i dowiedz się więcej lub zadzwoń do Zespołu Kadr i Szkolenia na numer: 47 87 323 14 lub 47 87 323 06.
(PL)

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.5400zł 4.5800zł
usd USD 3.7550zł 3.7800zł
czk CZK 0.1750zł 0.1780zł

Kurs z dnia: 2021-05-13

Pogoda

booked.net