W świetlicy wiejskiej w Bratkowie odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu sportowego Klubu Zryw Bratków. W spotkaniu uczestniczył burmistrz Wojciech Dobrołowicz, który pogratulował zawodnikom, trenerom i działaczom za zaangażowanie i osiągnięcia w minionym sezonie. W trakcie wydarzenia podsumowano wyniki drużyny, wspomniano najważniejsze momenty oraz podziękowano wszystkim wspierającym działalność klubu.
Spotkanie odbyło się w serdecznej atmosferze, a Zryw Bratków już planuje przygotowania do nowego sezonu.
(UMiGB/Foto:UMiGB)

EUR
USD
CHF
GBP
CZK