Amarylis dzieciom 215 września br. dzieci z naszego Osiedla pojechały na jednodniową wycieczkę do Liberca. Wyjazd możliwy był dzięki środkom jakie wpłacono na konto Stowarzyszenia Koła Gospodyń „Amarylis". Szczególne podziękowanie należą się: pracownikom PGE Elektrownia Turów S.A., PTS „Betrans" Sp. z o.o., Prezesowi Eltur – Serwis Sp. z o.o. oraz Panu Burmistrzowi Andrzejowi Grzmielewiczowi, którzy okazali dobroć serca.

 

Dzięki środkom, które wpłynęły na nasze konto dzieci zwiedziły zoo. W godzinach popołudniowych wszyscy bawiliśmy się w Aquapraku Babylon. Po wodnych szaleństwach dzieci otrzymały ciepły posiłek, napoje oraz lody. W drodze powrotnej zajechaliśmy do McDonalds, gdzie każdy otrzymał zestaw dziecięcy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zrealizowali marzenia dzieci. Ponadto, jako Stowarzyszenie mające w swoim statusie prace z dziećmi, w piątek 5 października br. na Orliku w Zatoniu po raz czwarty zorganizowaliśmy rewanżowe rozgrywki w piłkę nożną, miedzy chłopcami z Zatonia i Trzcińca. Tym razem wygrał Trzciniec. Puchary, nagrody oraz poczęstunek dla naszych sportowców zasponsorował Pan Burmistrz Andrzej Grzmielewicz oraz Pan Burmistrz Dominik Matelski. Za co bardzo serdecznie mali sportowcy dziękują. Podziękowanie należą się również: Pani Natalii Anklewicz oraz Panu Piotrowi Widera, którzy 8 października w godzinach popołudniowych, poświęcili swój czas dla dzieci z naszej świetlicy - pokazując zasady przygotowania i pieczenia gofrów. Całe
stosy gofrów z cukrem pudrem, bitą śmietaną oraz czekoladą znikały z tacek w bardzo szybkim tempie. Zasponsorowali oni również wszystkie potrzebne produkty. Wszystkim, którzy nam bardzo pomagają w realizacji naszych zadań i celów, w niesieniu pomocy naszym najmłodszym mieszkańcom bardzo dziękujemy oraz prosimy o dalszą pomoc i współpracę z naszym Stowarzyszeniem.

 

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.510zł 4.5300zł
usd USD 3,9800zł 4,1000zł
usd CHF 4,3550zł 4,3580zł
usd GBP 5,4000zł 5,4100zł
czk CZK 0.1820zł 0.1850zł

Kurs z dnia: 2022-01-24

Pogoda

+8
°
C
+11°
+
Zgorzelec
Wtorek, 16
Środa
+ +
Czwartek
+ +
Piątek
+10° +
Sobota
+10° +
Niedziela
+ +
Poniedziałek
+ +
Prognoza 7-dniowa