OsadzonyPolicjanci pionu kryminalnego z Bogatyni, w wyniku prowadzonych działań ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże z włamaniem do mieszkań i kradzieże mienia. Podejrzany to mieszkaniec tego miasta w wieku 39 lat. Funkcjonariusze udowodnili mu już, co najmniej 6 tego typu zdarzeń.

 

 

 

Do zatrzymania doszło po tym, jak policjanci w okresie od października do grudnia br. otrzymywali zgłoszenia dotyczące kradzieży z włamaniem do mieszkań i kradzieży mienia. Sposób działania sprawcy w każdej ze zgłoszonych spraw był identyczny. Wykorzystywał on sen pokrzywdzonych lub ich nieobecność. Po wejściu do mieszkań kradł głównie biżuterię i pieniądze.

Policjanci pracujący nad tymi sprawami, na podstawie zgromadzonych informacji i prowadzonych analiz ustalili, że ze zdarzeniami może mieć związek 39-letni mieszkaniec Bogatyni. W wyniku dalszych czynności podejrzewany został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zgromadzony przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwolił na udowodnienie mężczyźnie, na chwilę obecną, co najmniej 6 kradzieży z włamaniem i kradzieży mienia.

39-latek za popełnione czyny odpowie przed sądem, gdzie grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Oficer Prasowy KPP w Zgorzelcu

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.4700zł 4.5000zł
usd USD 3.7300zł 3.7500zł
czk CZK 0.1750zł 0.1780zł

Kurs z dnia: 2021-05-14

Pogoda

booked.net