Opłaty za wodę bez zmianW sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Bogatyni odbyła się (27.02) 54 sesja VII kadencji bogatyńskiego Samorządu. Program sesji obejmował podjęcie wielu uchwał, wśród których znajdowały się również te związane z dopłatami za wodę i odprowadzane ścieki.

 

 


Zarówno uchwałę w sprawie zatwierdzenia taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków na terenie miasta i gminy Bogatynia jak i uchwałę w sprawie ustalenia dopłaty do taryfy za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i odprowadzenie ścieków dla grupy taryfowej stanowiącej gospodarstwa domowe na terenie miasta i gminy Bogatynia, Radni przyjęli jednogłośnie, pozostawiając ceny za wodę oraz ścieki na niezmienionym poziomie. W dalszej części Rada Miejska przyjęła szereg uchwał w sprawie wyrażenia zgody na odstąpienie od obowiązku trybu przetargowego i zawarcie kolejnej umowy dzierżawy.
Następnie w punkcie dotyczącym interpelacji Radni zgłaszali problemy i zapytania kierowane przez mieszkańców z poszczególnych okręgów. Jedno z pytań dotyczyło daty ponownego otwarcia basenu w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Bogatyni, na które odpowiedział Zastępca Burmistrza ds. Inwestycji Dominik Matelski, zaznaczając, iż wszelkie prace remontowe zostały zakończone, woda spełnia parametry techniczne, pozostały natomiast procedury, które musi dopełnić Dyrekcja szkoły, aby basen mógł być włączony do użytkowania.
UMiGB

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.4700zł 4.5000zł
usd USD 3.7300zł 3.7500zł
czk CZK 0.1750zł 0.1780zł

Kurs z dnia: 2021-05-14

Pogoda

booked.net