KARPACZMinęły wakacje czas urlopów i odpoczynku, czas wracać do szarej rzeczywistości. W tym roku Stowarzyszenie Koła Gospodyń " Amarylis" z Bogatyni podczas wakacji plan wypoczynku spełniło na 100%. W lipcu zorganizowano wyjazd rodzinny do OW Trzy Jeziora do Wielenia, tam mały czy duży uczestnik znalazł coś dla siebie. Panie korzystały z SPA jacuzzi, masaży, panowie sporty wodne, a dzieci korzystały ze wszystkiego.

 


W sierpniu był 9 dniowy wyjazd dzieci do Karpacza. Dzieci miały 9 dni wypełnione zabawą oraz zwiedzaniem miasteczka i okolicy. Zwiedziły między innymi: multimedialną wystawę klocków Lego, skocznię Orlinek, dziki wodospad, zaporę na Łomnicy, letni tor saneczkowy z którego bardzo chętnie skorzystali, odbyli też piesze wycieczki np; do kapliczki Św. Anny, do samotni, do Aniołkowa.
Zwiedzili Kościółek Wang, Deptak w centrum gdzie każde dziecko kupiło sobie pamiątki oraz kartki.
Ciuchcia Karpacz EKSPRES była wielką atrakcją nie tylko dla dzieci ale i dla nas również, zajechali w najdalsze tereny Karpacza słuchając pięknych legend o tych terenach.
We wrześniu odbył się wyjazd już grupy osób starszych ( 56 osób) do Ustronia morskiego .
Pogoda dopisała, towarzystwo wspaniałe tak, że miło i rodzinnie spędzili czas.
Zwiedzili również Kołobrzeg, w Dobrzycach piękne Ogrody Tematyczne Hortulus (coś pięknego), oraz 1,5 godzinną przejażdżkę Ciuchcią po Ustroniu oraz okolicy.
Wypoczęci i zrelaksowani wrócili do domu z myślą o następnych wakacjach i z nadzieją że jak się spotkają znowu będzie super bo z takim towarzystwem nie może być inaczej.

Maria Muszyńska
Prezes Stowarzyszenia Koła Gospodyń "Amarylis"

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.4700zł 4.5000zł
usd USD 3.7300zł 3.7500zł
czk CZK 0.1750zł 0.1780zł

Kurs z dnia: 2021-05-14

Pogoda

booked.net