Szerszeń powróciłJak co roku zawodnicy z Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Szerszeń„ Bogatynia uczestniczą w okresie wakacyjnym w zgrupowaniu sportowym. W tym roku nie mogło być inaczej. 20-osobowa grupa zawodników i zawodniczek wzięła udział w obozie sportowym w Pucku.

 

 

 


Pod okiem trenerów Piotra Wyroby i Tomasza Dróżdża uczestniczyła w dwóch treningach dziennie przygotowując swoją formę do drugiej części sezonu lekkoatletycznego, który jest najważniejszy dla zawodników w kategorii młodzika. Podczas ciężkiej pracy treningowej zawodnicy kształtowali swoją wytrzymałość, szybkość, siłę, skoczność oraz doskonalili elementy techniczne w wybranych konkurencjach. Oprócz mozolnych treningów zawodnicy mieli również czas dla siebie wykorzystując go w rozmaity sposób m.in. na: odpoczynek i regenerację sił, na poznawanie nowych znajomości z zawodnikami z innych klubów przebywających w tym samym ośrodku, na spacery, zakupy, ale w głównej mierze na plażowaniu i kąpielach, gdyż trzeba przyznać słoneczna pogoda dopisywała.
Podczas pobytu zawodnicy uczestniczyli w wycieczkach do Władysławowa i Gdyni, gdzie zwiedzali najatrakcyjniejsze miejsca m. in. Centralny Ośrodek Przygotowań Olimpijskich „Cetniewo", aleje gwiazd sportu, Skwer Kościuszki.
Trzeba pochwalić zawodników za wytrwałość i determinację jaką włożyli w treningi. Wyniki osiągnięte przez zawodników w ostatnim dniu podczas sprawdzianu kontrolnego, bardzo dobrze rokują na drugą część sezonu. Trzynaście dni szybko minęło i mimo, że wielu chętnie zostałaby dłużej, trzeba było wracać.
W obozie uczestniczyli: Bednarski Przemysław, Dworak Anna, Górowska Patrycja, Kosiorek Piotr, Kula Izabela, Kwiatkowski Jakub, Marciniak Cezary, Medycka Paulina, Mikołajczak Joanna, Paul Zbigniew, Pawłowska Magdalena, Pichowicz Wojciech, Remian Igor, Walińska Marta, Walkowiak Kinga, Weg Emilia, Wirwińska Olga, Zając Aleksandra, Zieleniecka Monika, Żelazo Dawid.
Należy dodać, że piątka naszych zawodników Dworak Anna, Pawłowska Magdalena, Marciniak Cezary, Paul Zbigniew, Żelazo Dawid oraz trenerzy Tomasz Pistiolis i Piotr Wyroba zostali powołani przez Dolnośląski Związek Lekkiej Atletyki na zgrupowanie sportowe Kadry Wojewódzkiej Młodzików, które odbyło się w Poznaniu, gdzie nasi zawodnicy przygotowywali się do najważniejszych zawodów w sezonie tj. Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików- eliminacje do Mistrzostw Polski.
Więcej zdjęć na stronie internetowej www.szerszen.dzla.pl

Prezes MKS Szerszeń Bogatynia
mgr Piotr Wyroba

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.515zł 4.5300zł
usd USD 3,9600zł 3.9800zł
usd CHF 4,320zł 4,3450zł
usd GBP 5,4000zł 5,4200zł
czk CZK 0.1825zł 0.1845zł

Kurs z dnia: 2022-01-18

Pogoda

+8
°
C
+11°
+
Zgorzelec
Wtorek, 16
Środa
+ +
Czwartek
+ +
Piątek
+10° +
Sobota
+10° +
Niedziela
+ +
Poniedziałek
+ +
Prognoza 7-dniowa