ZSZ BogatyniaZwycięstwem dziewcząt z „Ogólniaka" i chłopców z „Górnika" zakończyły się rozegrane na boisku Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Miasta i Gminy Bogatynia w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców Szkół Średnich. W tym roku zawody rozegrane zostały w formule mecz i rewanż. Pierwszy mecz odbył się w dn.04.10 a rewanż rozegrano 09.10. Wśród dziewcząt oba mecze wygrały uczennice LO – 15:1 i 6:4.

W pierwszym spotkaniu na boisku zdecydowanie dominował jeden zespół i rzuty odbywały się praktycznie do jednej bramki. W spotkaniu rewanżowym dziewczęta z „Górnika" były już równorzędnym partnerem do gry. Przy odrobinie szczęścia i gdyby mecz trwał trochę dłużej, mogły pokusić się o remis lub zwycięstwo. Brawo za ambitną postawę i walkę do końca.
Chłopcy z ZSZ nie dali szans kolegom z LO wygrywając oba mecze – 9:3 i 6:3.
Pierwszy mecz rozgrywany był przy bardzo pięknej słonecznej pogodzie. W rewanżu było pochmurno, ale ciepło jak na te porę roku.
Zawodniczki LO oraz zawodnicy ZSZ reprezentować będą naszą Gminę w Mistrzostwach Powiatu, które zostaną rozegrane w Zgorzelcu.
Wyniki dziewcząt:
LO Bogatynia - ZSZ Bogatynia 15:1 i 6:4
Liceum Ogólnokształcące w Bogatyni – Dziergowska Aurelia, Czarnik Agata, Sawicka Natalia, Ostrówka Paulina, Mały Kaludia, Kuczyc Gabriela, Tyszkiewicz Natalia, Skoneczna Kinga, Pawłowska Monika. Opiekun Garboliński Artur.
Zespół Szkół Zawodowych w Bogatyni – Kulczycka Monika, Wojcieszek Martyna, Zwierzyńska Agnieszka, Zwierzyńska Dominika, Wiśniewska Agata, Wojtania Joanna, Śliwczyńska Karolina, Cwalina Karolina, Malkiewicz Karolina. Opiekun Lisiak Michał i Kolek Krzysztof.
Wyniki chłopców:
ZSZ Bogatynia - LO Bogatynia 9:3 i 6:3
Zespół Szkół Zawodowych w Bogatyni – Spała Michał, Chomicz Mateusz, Kacperski Michał, Karbowiak Krystian, Kuchciak Mateusz, Kopaczyński Łukasz, Jezierski Kamil, Cechnicki Kamil. Opiekun Krzysztof Kolek.
Liceum Ogólnokształcące w Bogatyni – Olizarowicz Mateusz, Kłycho Tristan, Jagodziński Adrian, Górecki Mateusz, Wisniewski Adam, Prystupa Kamil, Fronczak Łukasz, Hołubowicz Adrian, Bednarek Mateusz, Bednarski Pzremysław, Ludwik Maciej Opiekun Garboliński Artur.
Wojciech Mikulski

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.5650zł 4.5850zł
usd USD 4,0700zł 4,1000zł
usd CHF 4,4000zł 4,4200zł
usd GBP 5,4900zł 5,5100zł
czk CZK 0.1840zł 0.1860zł

Kurs z dnia: 2022-01-28

Pogoda

+8
°
C
+11°
+
Zgorzelec
Wtorek, 16
Środa
+ +
Czwartek
+ +
Piątek
+10° +
Sobota
+10° +
Niedziela
+ +
Poniedziałek
+ +
Prognoza 7-dniowa