IMG 6273To już czwarta edycja najbardziej bajkowego festiwalu w Zamku Czocha, a może nawet w całej Polsce? Zapraszamy wszystkich na festiwal Bohaterowie i Księżniczki. Zamknij oczy i otwórz umysł. Wyobraź sobie piękną średniowieczną twierdzę, wokół której spacerują postaci z bajek. Wyobraź sobie, że możesz z nimi obcować, że przybyły właśnie dla Ciebie.


Widzisz to?
Legenda mówi, że raz w roku – między różowym księżycem, a Dniem Świętego Floriana – w
zamkowej bibliotece otwiera się portal między światem baśni, a rzeczywistym. Wszystkie książki wirują w powietrzu, zegary zatrzymują się, a w podziemiach czuć drgania. Nieliczni widzieli też mleczną łunę unoszącą się nad wieżą, a jeszcze inni słyszeli stukot końskich kopyt.
Cokolwiek to jest, z jakąkolwiek siłą mamy do czynienia – jedno jest pewne – dzięki tej anomalii, bywają u nas wspaniali goście, gotowi świetnie bawić się z naszymi turystami.
Zaprzyjaźnione sowy pocztowe, które na co dzień mieszkają w Instytucie Magii, już przyniosły nam anons, mówiący o dużym zainteresowaniu mieszkańców baśniowej krainy, tegorocznym pobytem w Zamku Czocha.
Możemy spodziewać się całej plejady znakomitości.
Oprócz towarzystwa bohaterów i księżniczek, mamy dla Państwa bardzo bogatą ofertę artystyczną.
Najlepsi z najlepszych, artyści rekomendowani przez baśniowy dwór królewski, pojawią się u nas, aby wprawić w zachwyt, rozbawić i podzielić się swoją twórczością. Będzie taniec, teatr, walki, animacje!
Baśniowe charakteryzatorki, garderobiane i scenografki zadbają o odpowiedni wystrój, a guwernantki i ich pomocnice poprowadzą rozmaite warsztaty artystyczne.

Majówka? Tylko w Zamku!
Szczegóły wydarzenia na oficjalnej stornie Zamku Czocha: https://zamekczocha.com/wydarzenia/bohaterowie-i-ksiezniczki/
Bohaterowie i Księżniczki 1-3 maja 2024r.

Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4,2100zł 4,2300zł
usd USD 4,0300zł 4,0200zł
usd CHF 4,4400zł 4,5600zł
usd GBP 5,0100zł 5,0012zł
czk CZK 0.1800zł 0.1940zł

Kurs z dnia: 2024-07-19

Pogoda

+8
°
C
+11°
+
Zgorzelec
Wtorek, 16
Środa
+ +
Czwartek
+ +
Piątek
+10° +
Sobota
+10° +
Niedziela
+ +
Poniedziałek
+ +
Prognoza 7-dniowa