28.04.2021r.
Dział: Zatrudnię

Atrakcyjna Praca Wykroty

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Zakres obowiązków:
• samodzielny montaż, obsługa maszyn i urządzeń,
• przezbrajanie maszyny i wymiana narzędzi,
• przeprowadzanie drobnych prac konserwacyjnych,
• weryfikacja elementów pod względem jakościowym i zgodności z wymaganiami.
Wymagania:
• wykształcenie minimum zawodowe,
• umiejętność obsługi podstawowych narzędzi produkcyjnych,
• mile widziana podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego.
Oferujemy:
• umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
• konkurencyjne wynagrodzenie,
• darmową, prywatną opiekę medyczną,
• darmowe szkolenia językowe,
• atrakcyjny dodatek do dojazdów,
• dodatek urlopowy,
• PPK.
Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania, bądź kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 734-121-537. Zapraszamy również do naszego biura Trenkwalder przy ul. Piaskowej 13 w Bolesławcu. Wyślij SMS o treści "PRACA" na numer 734 121 537 , a skontaktujemy się!
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Najnowsza Gazeta

300

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks

Przerwa

 Bogatynia

Kadr

Kadr

Przerwa

Lubań

Wawel

images

Przerwa

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.5400zł 4.5800zł
usd USD 3.7400zł 3.7600zł
czk CZK 0.1750zł 0.1780zł

Kurs z dnia: 2021-05-12

Pogoda