Nie ma mocnych na Fa BogatyniaW ostatnich dniach swoje mecze w Lidze Terenowej Młodzików OZPN Jelenia Góra, rozegrała drużyna FA Bogatynia (rocznik 2002 – 2003). Młodzicy pod wodzą trenera Adriana Pawelczyka i Macieja Kameduły, w sobotę 13.09 pokonali w Leśnej piłkarzy tamtejszego LTS 6:1, a we wtorek 16.09 na własnym boisku zwyciężyli Piasta Zawidów 5:1.

 

 

W pierwszym meczu zawodnicy FA Bogatynia stworzyli sobie bardzo dużo sytuacji po których mogły paść bramki, jednak wykorzystali tylko kilka z nich i przy lepszej skuteczności wynik mógłby być nawet dwucyfrowy. Strzelcami bramek byli: Szymon Ligęza – 2, Wiktor Rogulski - 2 , Martyna Karadzios, Gabriel Nalepka po 1.
W meczu z Piastem gra była dość wyrównana, jednak nasi zawodnicy w tym dniu wykazali się niemal 100% skutecznością i wykorzystali praktycznie wszystkie sytuacje strzeleckie. Piast natomiast trafił w tym dniu na bardzo dobrą dyspozycję bramkarza FA – Jakuba Zaborka i pomimo wielu okazji nie pokonał go ani razu. Bramki w meczu z Piastem zdobyli – Radosław Tymochowicz, Szymon Ligęza po 2, Gabriel Nalepka – 1.
Po meczu trenerzy nie ukrywali zadowolenia z uzyskanych wyników jednak w pierwszym meczu mieli troszkę pretensji o niewykorzystane sytuacje. W drugim meczu, było już o wiele lepiej ze skutecznością i dało się zauważyć poprawę gry i lepsze ustawienie całego zespołu i poszczególnych formacji.

Football Academy Bogatynia wystapiła w składzie:

Mecz z LTS Leśna - Jakub Zaborek, Igor Szkibie, Kacper Kotyś, Wiktor Szkibiel, Szymon Sucholas, Mateusz Konieczny, Gabriel Nalepka, Martyna Karadzios, Szymon Ligez, Kuba Zieniewicz, Wiktor Rogulski, Maciej Hęś, Kamil Kras.

Mecz z Piastem Zawidów – Jakub Zaborek, Kacper Kotyś, Karol Górowski, Mateusz Konieczny, Martyna Karadzios, Gabriel Nalepka, Radosław Tymochowicz, Szymon Ligęza, Filip Chróścicki, Kuba Zieniewicz, Wiktor Rogulski, Kamil Kras.

Wojciech Mikulski

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.5400zł 4.5800zł
usd USD 3.7550zł 3.7800zł
czk CZK 0.1750zł 0.1780zł

Kurs z dnia: 2021-05-13

Pogoda

booked.net