Pierwsza przegrana młodzików FA BogatyniaPo 4 kolejnych zwycięstwach w Lidze Terenowej Młodzików OZPN Jelenia Góra, drużyna FA Bogatynia (rocznik 2002 – 2003) doznała pierwszej porażki z niepokonaną i uznawaną za głównego faworyta do awansu, drużyną Talent Bolesławiec 2:6.

 

 

 

 

„W całym spotkaniu przewaga drużyny z Bolesławca nie podlegała żadnej dyskusji. Byli lepsi od naszych zawodników pod każdym względem, zarówno piłkarsko jak i taktycznie. Tylko dzięki dobrej postawie naszych bramkarzy wynik był tak niski. Uważam jednak, że z każdej porażki można i trzeba wyciągać wnioski na przyszłość i jest to bodziec i kierunek do dalszej pracy na treningach. Mimo przegranej chciałbym pochwalić cały zespół za zaangażowanie i zostawienie serca i zdrowia na boisku. Zespół Talent miał występować w tym sezonie w Dolnośląskiej Lidze Młodzików jednak nie udało im się w niej wystartować. Po kilku perturbacjach wylądowali w Lidze Terenowej w której ogrywają każdego przeciwnika dwucyfrowo. Tylko nam udało się stracić mniej niż 10 bramek. Szkoda, że ten zespół musi grać w tej Lidze bo naprawdę zasługują i mają potencjał na gre w wyższej lidze" – powiedzieli po meczu trenerzy FA Bogatynia Adrian Pawelczyk i Maciej Kameduła.
Następny mecz Młodzicy rozegrają w sobotę 04.10 o g. 13.00 w Bogatyni na ul. Białogórskiej z zespołem Orlików Węgliniec.

Strzelcami bramek byli: Szymon Ligęza i Martyna Karadzios

Football Academy Bogatynia wystąpiła w składzie:

Jakub Zaborek, Igor Szkibiel, Karol Górowski, Mateusz Konieczny, Wiktor Szkibiel, Martyna Karadzios, Gabriel Nalepka, Szymon Ligęza, Filip Chróścicki, Kuba Zieniewicz, Wiktor Rogulski, Kamil Kras.

Wojciech Mikulski

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.4700zł 4.5000zł
usd USD 3.7300zł 3.7500zł
czk CZK 0.1750zł 0.1780zł

Kurs z dnia: 2021-05-14

Pogoda

booked.net