Grały pozostałe drużyny FA Bogatynia 7Oprócz zespołu z rocznika 2005, który udanie rozpoczął marsz po Mistrzostwo Polski, grały jeszcze 2 drużyny Football Academy Bogatynia. Najpierw w sobotę (04.10) swój mecz ligowy w Lidze Terenowej rozegrali Młodzicy, którzy wygrali „hokejowym" wynikiem z Orlikami Węgliniec 8:4. Bramki w tym meczu zdobyli: Filip Chróścicki – 3, Radosław Tymochowicz i Gabriel Nalepka po 2.

 

Mecz przebiegał całkowicie pod dyktando drużyny, tylko przy stanie 4:0 nasz zespól przestał całkowicie grać i przeciwnik strzelił w tym momencie 3 bramki i zrobiło się niebezpiecznie dla nas. Zawodnicy w kilka minut zdobyli kolejne bramki i wszystko wróciło do normy – powiedzieli po meczu Maciej Kameduła i Adrian Pawelczyk.
Drużyna FA wystąpiła w składzie: Jakub Zaborek, Kacper Kotyś, Wiktor Szkibiel, Szymon Sucholas, Gracjan Smółk, Piotr Klima, Mateusz Konieczny, Kacper Rożek, Martyna Karadzios, Gabriel Nalepka, Filip Chróścicki, Radoslaw Tymochowicz.
W niedzielę (05.10) w Zgorzelcu odbył się kolejny turniej Ligi Orlików rocznik 2004 – 2005. W turnieju tym oprócz drużyny FA Bogatynia, osłabionej z powodu wyjazdu kilku zawodników do Lwówka, udział wzięły zespoły UKS Pieńsk, Piast Zawidów, Granica Bogatynia, UKS Skorpiony Lubań, Nysa Zgorzelec 2 drużyny i Łużyce Lubań. Drużyny podzielono na 2 grupy, a następnie rozegrano półfinały i mecze o miejsca. FA Bogatynia po wyjściu z grupy przegrała w półfinale z Nysą Zgorzelec a następnie w meczu o 3 miejsce pokonała UKS Skorpiony Lubań w rzutach karny. Wynik ten należy uznać za sukces biorąc pod uwagę, że w turnieju nie mogli zagrać najlepsi zawodnicy z tej kategorii wiekowej.
Wyniki FA Bogatynia

UKS MOSIR Skorpiony Lubań -FA Bogatynia 2:0
Nysa Zgorzelec I -UKS Pieńsk 0:3
UKS MOSIR Skorpiony Lubań -Nysa Zgorzelec I 3:0
FA Bogatynia -UKS Pieńsk 2:1
FABogatynia -Nysa Zgorzelec I 4:0
UKS MOSIR Skorpiony Lubań -UKS Pieńsk 5:0

Półfinały
UKS MOSIR Skorpiony Lubań -Łużyce Lubań 0:2
FA Bogatynia -Nysa Zgorzelec II 1:2

Mecz o V m.UKS Pieńsk -Granica Bogatynia 6:0
Mecz o VII m.Nysa Zgorzelec I- Piast Zawidów 2:1
Finały
o III miejsce : FA Bogatynia -UKS MOSIR Skorpiony Lubań 2:2 (karne 2:1)
o I miejsce : Nysa Zgorzelec II -Łużyce Lubań 1:1 (karne 1:3)

Kolejność Turnieju:
1.Łużyce Lubań
2. Nysa Zgorzelec II
3.UKS Fa Bogatynia
4.UKS MOSIR Skorpiony Lubań
5.UKS Pieńsk
6.Granica Bogatynia
7.Nysa Zgorzelec I
8.Piast Zawidów

UKS FA Bogatynia - Szymon Wawrzyczuk, Piotr Celiński, Adam Romańczuk, Dominik Leśniewski, Wiktor Szkibiel, Stanisław Piotrowski, Dawid Sielicki (1 bramka), Bartek Stankiewicz, Szymon Szumolas (3 bramki), Mateusz Jaworski (4 bramki), Igor Gantarek (1 bramka), Natalia Skiba. Trener – Maciej Kameduła i Adrian Pawelczyk

Wojciech Mikulski

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.4700zł 4.5000zł
usd USD 3.7300zł 3.7500zł
czk CZK 0.1750zł 0.1780zł

Kurs z dnia: 2021-05-14

Pogoda

booked.net