NagrodaNa odbywającym się Serocku w dniach 16.01 - 18.01.2015r Konwencie Football Academy 2015 - odbyło się uroczyste podsumowanie działalności 145 szkółek z całej Polski skupionych w Football Academy. Miło nam zakomunikować, że w kategorii Najdynamiczniej Rozwijający Się Ośrodek w Polsce w roku 2014 statuetkę zdobyła Football Academy Bogatynia. W imieniu szkółki nagrodę odebrali Managerowie – Wojciech Walczak i Wojciech Mikulski.

 


„Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy docenieni przez Centralę Football Academy i z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim ludziom związanym z FA Bogatynia, a przede wszystkim trenerom, bez których nie byłoby tego sukcesu - Adrianowi Pawelczykowi, Maćkowi Kamedule, Łukaszowi Duduciowi. Dziękujemy im za wkład i zaangażowanie w rozwój i prawidłowe funkcjonowanie szkółki. Chcielibyśmy podziękować rodzicom naszych zawodników, za to że zawsze możemy liczyć na ich pomoc i wsparcie oraz oczywiście zawodnikom Football Academy Bogatynia, bo bez nich nie byłoby szkółki i tej nagrody" – powiedział Wojciech Walczak.
„Przed nami kolejny rok działalności, w którym nie zamierzamy zwalniać tempa, a wręcz przeciwnie chcemy je jeszcze podkręcić. Będziemy ciężko pracować, aby dać zadowolenie przede wszystkim naszym podopiecznym i ich rodzicom. Praca w szkółce daje nam wiele satysfakcji i zadowolenia a taka nagroda mobilizuje i zobowiązuje do jeszcze większego wysiłku. Zamierzamy realizować nowe projekty, które chcemy wprowadzić w tym roku. Wyróżnienie, które otrzymaliśmy, jest pozytywnym bodźcem i sygnałem, że to co robimy idzie w dobrym kierunku" – powiedział Wojciech Mikulski.

Gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zdobycia tak prestiżowej nagrody przez Football Academy Bogatynia.

Lista nagrodzonych przez Football Academy

Najdynamiczniej Rozwijający się Ośrodek - ośrodek, który rozwija się najdynamiczniej jako całokształt, a przez całokształt rozumiemy kwestie organizacyjne, administracyjne, finansowe, sportowe, wizerunkowe, kwestie realizacji projektów, zaangażowanie. Bierzemy też pod uwagę kompilację wszystkich tych elementów, które wyróżniamy w innych kategoriach. W roku 2014 postanowiliśmy przyznać 2 takie nagrody: Wojciech Walczak i Wojciech Mikulski - Football Academy Bogatynia oraz Jarosław Kucharski - Football Academy Warszawa

Najbardziej Widoczny w Mediach - nagroda przyznana na podstawie regularnie prowadzonego monitoringu mediów, analizy tekstów nie tylko pod kątem ilościowym, ale przede wszystkim jakościowym. Po analizie raportów z całego roku, również naszej subiektywnej ocenie jakości publikacji - nagrodę otrzymał -Damian Sawczak - Football Academy Bolesławiec

Wojciech Mikulski

Nagroda 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.4700zł 4.5000zł
usd USD 3.7300zł 3.7500zł
czk CZK 0.1750zł 0.1780zł

Kurs z dnia: 2021-05-14

Pogoda

booked.net