IMG 2304Rozegrano (22.10) kolejny turniej Orlików (rocznik 2006-07) w ramach Ligi OZPN Jelenia Góra, którego gospodarzem był UKS FA Bogatynia. W rozgrywkach tych uczestniczyło 7 zespołów – FA Bogatynia (2 drużyny), Granica Bogatynia, Nysa Zgorzelec ( 2 drużyny), Iskra Łagów oraz Football Academy Zgorzelec, która w tym sezonie startuje w rozgrywkach jako Apis Jędrzychowice.

Zapraszamy do galerii

Drużyny grały systemem każdy z każdym. Czas gry wynosił 2x6 min. Reprezentanci Fa Zgorzelec rozegrali w turnieju 6 spotkań z których 4 wygrali 1 zremisowali i ponieśli minimalną porażkę z Nysą I 0:1. W nieoficjalnej klasyfikacji zajęli ostatecznie 2 miejsce, ponieważ w tej kategorii wiekowej nie prowadzi się „oficjalnej" klasyfikacji końcowej . Na zakończenie zawodów każdy z zawodników został udekorowany złotym medalem a najlepsi zawodnicy otrzymali statuetki. Najlepszym zawodnikiem FA został Jakub Marek.
Wyniki FA Zgorzelec (Apis Jędrzychowice)

FA Zgorzelec - Iskra Łagów 2:0
Nysa II Zgorzelec – FA Zgorzelec 1:2
Nysa I Zgorzelec – FA Zgorzelec 1:0
FA Zgorzelec - FA Bogatynia II 2:0
FA Bogatynia I – FA Zgorzelec 1:2
FA Zgorzelec – Granica Bogatynia 0:0

FA Zgorzelec (Apis Jędrzychowice) - Miłosz Dzięgiel, Mateusz Rodziewicz, Dawid Matyjasik, Jakub Podgórniak, Michał Laskowski, Jakub Marek, Paweł Łapuszyński, Michał Polachowski, Szymon Drabikowski, Łukasz Wilczyński. Trener Bogdan Szczęsny.