DSC 0396Drużyna Football Academy Bogatynia (rocznik 2007) wzięła udział (17.12) w Turnieju Piłkarskim z Football Academy we Lwówku Śląskim. Turnieje rozegrane na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 zostały dofinansowane z Urzędu Marszałkowskiego województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu.

 

 


W turnieju tym nasza drużyna rozegrała 5 spotkań w których odniosła 1 zwycięstwo i 4 porażki, zajmując ostatecznie 6 miejsce w turnieju. Jednak nie wyniki i miejsce były tu najważniejsze. Dla niektórych zawodników były to pierwsze występy w oficjalnych meczach i fakt ten mógł powodować piłkarską tremę u niektórych. Część zawodników rozpoczęła dopiero we wrześniu treningi w naszej akademii i nie wszystkie zagrania i akcje były dopracowane i skuteczne. Jednak chłopcy wykazywali się dużą ambicją i wolą walki co jednak nie zawsze wystarczyło na odniesienie zwycięstwa w meczu, Pomimo to gratulujemy wspaniałych akcji i walki na każdym kawałku boiska. Na zakończenie każda drużyna potrzymała puchar i medale co wywołało dużą radość u wszystkich zawodników.

Football Academy Bogatynia wystąpiła w składzie - Wiktor Jabłonowski, Jakub Bober, Maciej górski, Wiktor Kaleta, Alekasnder Peremicki, Wojciech Laga, Karol Matelski. Trener Wojciech Mikulski.

W niedzielę 18 grudnia drużyna Football Academy Bogatynia wzięła udział w turnieju w Polkowicach. Turniej w którym uczestniczyło 6 drużyn rozgrywano systemem każdy z każdym. Podopieczni trenera Wojciecha Walczaka rozegrali pięć meczy w rundzie zasadniczej uzyskując następujące wyniki:
FA Bogatynia – FA Legnica 4 – 2
Strzelcami bramek byli Filip Majewski – 2, Filip Gębuś, Kuba Dankowski
FA Bogatynia – FA Lubin 1 – 0
Strzelcem bramki był Paweł Maranda
FA Głogów – FA Bogatynia 2 – 3
Strzelcami bramek byli Kuba Dankowski – 2, Damian Soszyński
FA Bogatynia – Odra Ścinawa 1 – 4
Strzelcem bramki był Nikodem Kamiński
FA Polkowice – FA Bogatynia 5 – 2
Strzelcem bramki był Filip Gębuś – 2
W meczu o trzecie miejsce ulegli po rzutach karnych z gospodarzem turnieju.
FA Polkowice – FA Bogatynia 2 – 2 (2-1 rzuty karne)
Drużyna FA Bogatynia wystąpiła w następującym składzie: Patrycja Rybska, Filip Majewski, Damian Soszyński, Nikodem Kamiński, Filip Gębuś, Paweł Maranda, Kuba Dankowski.
Na zakończenie turnieju, każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal, a Patrycja Rybska została wybrana najlepszym bramkarzem całego turnieju.
Trener Wojciech chciałby podziękować rodzicom za przybycie i doping na turnieju.

Wojciech Mikulski

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.5400zł 4.5800zł
usd USD 3.7550zł 3.7800zł
czk CZK 0.1750zł 0.1780zł

Kurs z dnia: 2021-05-13

Pogoda

booked.net