Mieli dużo sytuacji 5W Centrum Sportowo-Rekreacyjnym w Zgorzelcu odbył się (21.01) Halowy Turniej Piłki Nożnej Orlików (rocznik 2006-07), zorganizowany przez MKS NYSA ZGORZELEC. W turnieju tym udział wzięło 8 drużyn, w tym również reprezentacja Football Academy Zgorzelec. Zespoły podzielono na dwie grupy, w których grano systemem „każdy z każdym".

 

 

Następnie rozegrano półfinały, finały oraz mecze o dalsze miejsca. Nasza drużyna w 4 rozegranych meczach odnotowała 1 zwycięstwo, remis i 2 porażki (bramki 2:4) i zajęła ostatecznie 6 miejsce. Na zakończenie wszyscy uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni medalami, a najlepsi zawodnicy poszczególnych zespołów otrzymali koszulki.
Wyniki Football Academy Zgorzelec
NYSA ZGORZELEC I – FA ZGORZELEC 3:0
FA ZGORZELEC – TROJAN LĄDEK ZDRÓJ 0:1
FA ZGORZELEC – AP ZGORZELEC 0:0
Mecz o 7 m-ce:
FA ZGORZELEC – NYSA ZGORZELEC II 2:0

Football Academy Zgorzelec - Szymon Drabikowski, Mateusz Rodziewicz, Dawid Matyjasik, Jakub Podgórniak, Michał Laskowski, Seweryn Leśniewski, Miłosz Dzięgiel, Jakub Szapie, Milosz Fryszer. Trener Bogdan Szczęsny.

Dużyna Football Academy Zgorzelec U-7 (rocznik 2010) wzięła udział (22.01) w Halowym Turnieju Piłkarskim w Biedrzychowicach.
W turnieju wystąpiło 12 drużyn podzielonych na 2 grupy, w których rozegrano mecze każdy z każdym, a następnie po 1 spotkaniu międzygrupowym. Nasi młodzi piłkarze mieli okazje rywalizować z takimi drużynami jak Karkonosze Jelenia Góra, UKS Gryfów Śląski, Olsza Olszyna, Łużyce Lubań, FA Bolesławiec. W turnieju nie prowadzono klasyfikacji końcowej, i w związku z tym wszyscy zawodnicy byli zwycięzcami, a wyniki trenerzy zapisywali dla celów statystycznych. Nasza drużyna w 6 rozegranych meczach odnotowała 5 zwycięstw i tylko 1 porażkę z imponującym bilansem bramkowym 16:3. Należy dodać, że był to jeden z pierwszych turniejów dla niektórych naszych zawodników. Młodzi piłkarze Football Academy Zgorzelec pokazali się z bardzo dobrej strony wygrywając dużo pojedynków 1x1 i stwarzając sobie wiele sytuacji strzeleckich.

Football Academy Zgorzelec – Maks Huc, Maks Horochowski, Franek Przekop, Sebastian Klinger, Norbert Wąchnicki, Miłosz Radecki. Trener Grzegorz Przekop.

Zawodnikom gratulujemy strzelonych bramek i pięknych akcji, a rodzicom dziękujemy za pomoc w transporcie i gorący doping.

Wojciech Mikulski

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.4700zł 4.5000zł
usd USD 3.7300zł 3.7500zł
czk CZK 0.1750zł 0.1780zł

Kurs z dnia: 2021-05-14

Pogoda

booked.net