Pożegnanie Jesieni przez Młodzików FA BogatyniaSwój ostatni mecz w rundzie jesiennej, w Lidze Terenowej Młodzików OZPN Jelenia Góra, rozegrała (18.10) drużyna FA Bogatynia (rocznik 2002 – 2003). Młodzicy pod wodzą trenera Macieja Kameduły i Adriana Pawelczyka, wysoko wygrali na własnym boisku z Micro Ruszów 5:1.

Był to ostatni mecz zawodników FA Bogatynia w tej rundzie, która zakończyli na pozycji wicelidera tabeli i mogą teraz spokojnie i w dobrych humorach przygotowywać się do rundy rewanżowej, która odbędzie się na wiosnę.

W pierwszej połowie meczu zawodnicy FA stworzyli kilka sytuacji do strzelenia bramki jednak udokumentowali to tylko jednym celnym trafieniem. W drugiej połowie worek z bramkami się rozwiązał bo zawodnicy zaczęli nareszcie trafiać do bramki. Grali dobrze jako zespół czego efektem było strzelenie 5 bramek przez 5 zawodników. Strzelcami bramek byli: Gabriel Nalepka, Filip Chróścicki, Mateusz Konieczny, Radosław Tymochowicz, Maciej Hęś.

Football Academy Bogatynia wystapiła w składzie: Jakub Zaborek, Igor Szkibiel, Kacper Kotyś, Kacper Rożek, Szymon Majewski, Mateusz Konieczny, Gabriel Nalepka, Martyna Karadzios, Maciej Hęś, Gracjan Smółka, Przemysław Kruk, Piotr Klima, Filip Chróścicki, Patryk Czerniawski. Trener Maciej kameduła i Adrian Pawelczyk