110Złoty, srebrny i brązowy krążek zdobyli juniorzy UKS Warrior Zgorzelec w Pucharze Polski taekwondo olimpijskiego. W zawodach rozegranych w Krynicy-Zdrój wystartowało blisko 280 sportowców z 44 klubów z Polski, Słowacji oraz Białorusi.
Pierwsze miejsce w kategorii -63 kg wywalczył Filip Olszak wygrywając trzy pojedynki w tym jeden przed czasem. Maksymilian Gołda uplasował się na drugim stopniu podium.

Zapraszamy do galerii

W eliminacjach po emocjonującej i zaciętej walce pokonał na punkty Mistrza Polski Juniorów z 2016 roku! W finale Maks przegrał z zawodnikiem z Poznania, którego pokonał podczas MPJ. Niestety tym razem górą był reprezentant Wielkopolski. Dobry start odnotował również Kamil Iwański. Pomimo, iż debiutował w kategorii juniora wywalczył brązowy medal. W turnieju wystartowali także kadeci – Kacper Witek i Jerzy Frania – tym razem bez sukcesów.
- Jestem zadowolony z postawy juniorów, niestety forma kadetów pozostawia wiele do życzenia. Udział w turnieju był kolejnym sprawdzianem przed startem Filipa i Maksymiliana w Pucharze Świata - Serbia Open - podsumował występ trener UKS Warrior Wojciech Pawłowski.