Roczna odprawa PSPW Komendzie Powiatowej Policji w Zgorzelcu odbyła się roczna odprawa służbowa z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektora Pawła Barskiego. Na spotkaniu podsumowano i omówiono wyniki jednostki za rok 2022 oraz przedstawiono priorytety działań na bieżący rok.


W Komendzie Powiatowej Policji w Zgorzelcu odbyła się odprawa roczna podsumowująca wyniki pracy funkcjonariuszy za rok 2022. W odprawie uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektor Paweł Barski, kadra kierownicza, policjantki, policjanci i pracownicy komendy oraz przedstawiciele władz samorządowych z powiatu zgorzeleckiego .
Odprawę roczną rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Zgorzelcu podinsp. Jarosław Burdzy, który przywitał wszystkich uczestników, a następnie zaprezentował wyniki pracy zgorzeleckiej policji. Komendant przedstawił efekty pracy pionu prewencji, ruchu drogowego oraz pionu kryminalnego.
Następnie komendant omówił sytuację kadrową i główne kierunki policyjnych działań na bieżący rok, podkreślając znaczenie zwiększenia działań dotyczących naboru do służby w Policji.
W trakcie wystąpienia Komendant podziękował przedstawicielom wszystkich władz samorządowych za wsparcie i codzienną współpracę z Naszą jednostką oraz za wspólny wysiłek na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu zgorzeleckiego.
W imieniu władz samorządowych głos zabrał Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, który podziękował kierownictwu oraz policjantom za ich trud i zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków na rzecz poprawy bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców powiatu.
Odprawę podsumował Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektor Paweł Barski, który odniósł się do zagadnień omawianych w trakcie odprawy. podziękował wszystkim funkcjonariuszom za zaangażowanie i pracę na wysokim poziomie oraz przedstawił główne kierunki pracy na 2023 rok.
kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4,2100zł 4,2300zł
usd USD 4,0300zł 4,0200zł
usd CHF 4,4400zł 4,5600zł
usd GBP 5,0100zł 5,0012zł
czk CZK 0.1800zł 0.1940zł

Kurs z dnia: 2024-07-17

Pogoda

+8
°
C
+11°
+
Zgorzelec
Wtorek, 16
Środa
+ +
Czwartek
+ +
Piątek
+10° +
Sobota
+10° +
Niedziela
+ +
Poniedziałek
+ +
Prognoza 7-dniowa