Już w piątek, 22 maja 2026 roku, Zgorzelec ponownie stał się miejscem wyjątkowego święta dobra, solidarności i pomocy potrzebującym dzieciom. O godzinie 17:00 rozpoczął się Koncert Finałowy XIV edycji Akcji Charytatywnej „Motyle” – wydarzenia, które od lat porusza serca mieszkańców całego regionu.
Za sukcesem akcji stoją młodzi wolontariusze – „motylki” – którzy przez wiele miesięcy przygotowywali wydarzenie, organizowali zbiórki i angażowali lokalną społeczność. Teraz pałeczka przeszła w ręce mieszkańców, przedsiębiorców i wszystkich ludzi dobrej woli.
(red./Foto:MD)

EUR
USD
CHF
GBP
CZK