Sukcesy OSYW Wałbrzychu odbyły się Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików (01.02), które zakończyły udany dla lekkoatletów "OSY" Zgorzelec sezon zawodów halowych. Brązowy medal Karoliny Jóżwiak w pięcioboju(3156pkt), czwarte miejsce Pawła Basałygo w siedmioboju(4735pkt) i zwycięski bieg Karoliny Wrzesińskiej w finale B na 600m (1;38,18min-7 miejsce) na Mistrzostwach Polski to znakomite wyniki, okraszone dodatkowo rekordami życiowymi.

13 medalowych pozycji juniorów i 6 młodzików oraz 29 miejsc w finałach na Mistrzostwach Dolnego Śląska to powód do optymizmu przed zawodami na stadionie.
Na rozegranych 18 stycznia w Jabloncu (Czechy) Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorów i Juniorów Młodszych najlepiej wypadli: Karolina Jóżwiak na 60ppł-9,35sec, Karolina Wrzesińska
na 600m-1:38,72min i Sandra Piosna -8,68m w trójskoku, które wygrały swoje konkurencje, Paweł
Basałygo w skoku w dal i skoku o tyczce, Szymon Brzozowski w skoku o tyczce i Artur Walczak
w biegu na 300m-zdobywcy drugich miejsc,oraz Karolina Durak na 60ppł, Aleksandra Usik w tróskoku, Kamila Nowak w skoku wzwyż, Kewin Zatylny w tyczce, Eliza Konieczna w kuli i Krzysztof Majewski na 1000m, którzy uplasowali się na trzecich pozycjach.
1 lutego w Wałbrzychu rywalizowali młodzicy. Miłe niespodzianki sprawili: Adam Makowski w biegu na 300m -43,63sec i Kamil Kleszczyński w skoku w dal -572cm, którzy wygrali swoje konkurencje.
Na podium stanęli także: Martyna Fijałkowska - druga na 60ppł oraz Julia Brandys w skoku w dal, Paulina Zdanowicz w skoku wzwyż i Kamil Matuszewski w pchnięciu kulą, którzy wywalczyli
"brąz". Już 14 lutego prawie 50 osobowa grupa lekkoatletów OSY rozpoczyna zgrupowanie zimowe
w Świeradowie Zdroju. Dzień później członkowie Kadry Narodowej B(7 osób) udają się
na treningi do Szklarskiej Poręby i Tomaszowa Lubelskiego.Pełne wyniki z Mistrzostw Polski i Mistrzostw Dolnego Śląska na stronie internetowej Dolnośląskiego Związku Lekkiej Atletyki.