pościgPolicjanci z grupy SPEED zgorzeleckiej komendy po pościgu zatrzymali 40-latka, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jak się okazało mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania, a pojazd był niedopuszczony do ruchu. Teraz mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


Policjanci z grupy SPEED z Wydziału Ruchu Drogowego zgorzeleckiej komendy na jednej z ulic w Zgorzelcu próbowali zatrzymać do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki opel. Ten jednak pomimo wydawanych mu sygnałów świetlnych i dźwiękowych do zatrzymania, przyśpieszył i zaczął uciekać ulicami miasta. Po wjechaniu na drogę gruntową mężczyzna porzucił pojazd i zaczął uciekać pieszo. Po krótkim pościgu został zatrzymany.
Ja się okazało po sprawdzeniu w policyjnych systemach 40-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego nie posiadał uprawnień do kierowania, a pojazd nie jest dopuszczony do ruchu.
Za popełnione wykroczenia mężczyzna został ukarany mandatem karnym, a za popełnione przestępstwo niezatrzymania się do kontroli drogowej odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
podkom. Agnieszka Goguł

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.4700zł 4.5000zł
usd USD 3.7300zł 3.7500zł
czk CZK 0.1750zł 0.1780zł

Kurs z dnia: 2021-05-14

Pogoda

booked.net