Piłka nożna

sportW sobotę, 11 maja na stadionie OSiR przy ul. Białogórskiej odbył się turniej piłkarski PGE U11 Granica CUP. Turniej odbył się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia Wojciecha Dobrołowicza. Zwyciężyła drużyna z Niemiec FC Wacker. Drugie i trzecie miejsce zajęły zespoły FC Slovana Liberec. Czwarte miejsce zajęła drużyna prowadzona przez trenera Marka Dankowskiego, która w ostatnim meczu pokonała zespół FC Slovana Liberec 3:1.

BoiskoWe wtorek (5.03) o godz. 18.00 na stadionie miejskim w Zgorzelcu odbyło się uroczyste oddanie inwestycji: „Oświetlenie boiska bocznego na stadionie miejskim w Zgorzelcu”. Była to wyczekiwana przez zgorzeleckich piłkarzy inwestycja, która umożliwi młodym piłkarzom trenowanie w okresie jesienno-zimowym na swoim boisku.

wyniki fottsallSeria zwycięstw liderów podtrzymana, ważne i pewne wygrane The Veterans i FC Chłopaków Do Wzięcia oraz świetny pojedynek Unitalu z FC Amigos na zakończenie kolejki. Zapraszamy na relację z ósmej kolejki XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.

FutsalWysokie zwycięstwa faworytów, jedno zacięte, wyrównane spotkanie oraz popis strzelecki Patryka Bystryka. Relacja z drugiej kolejki XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec. Ad Bud Design w meczu z Bezlitosnymi Kopaczami był oczywiście faworytem, ale nie wielu spodziewało się, że byli mistrzowie tak wysoko pokonają tegorocznego debiutanta.

Nysa 3Nie udał się mecz pierwszy mecz w nowym sezonie zespołowi. Przegrywamy w Bogatyni z tamtejszą Granicą 4:2. Pierwsze minuty pokazały, że zespół gospodarzy wyszedł na mecz bardziej zmotywowany co udowodnił już w 11 minucie wychodząc na prowadzeni. Gola na 2:0 tracimy w 23 minucie po bardzo ładnej akcji zespołu z Bogatyni. Nysa obudziła się dopiero ok 30 minuty, gdy swoje szanse miał Piechno i Gawora. Niestety do szatni schodziliśmy z wynikiem 2:0.

MeczJuż jutro – sobota godzina 14.00 na stadionie Miejskim w Zgorzelcu rozegrany zostanie mecz towarzyski w Piłce Nożnej kobiet pomiędzy Wicemistrzem Polski Górnik Łęczna a Red Bull Lips.
(red.)

1Podział punktów w emocjonującym hicie kolejki, niespodziewana pierwsza wygrana Traphouse oraz pewne zwycięstwa faworytów w pozostałych spotkaniach. Zapraszamy na relację z piątej kolejki XV edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.Piątą kolejkę otworzyło spotkanie Ad Bud Design kontra Eurodom.

zlfWażne zwycięstwo Unitalu, wysokie wygrane FB Solid oraz Ad Bud Design, KS Milików zdobywa pierwsze punkty, a Amigos Fc zaskakująco gładko pokonują PKS. W pierwszym spotkaniu FB Solid Natronic zaskakująco łatwo i wysoko pokonał The Veterans. Po pierwszej połowie faworyci prowadzili 2:0 i nic nie zapowiadało tak wysokiego wyniku. Ostatecznie skończyło się na 11:1!

III ZLFUnital i FB Solid Natronic z kompletem punktów, mecz Ad Bud Design z Amigos Fc nie zawiódł, a Fc La Masia niespodziewanie ale zasłużenie pokonuje Podwórkowy Klub Sportowy. Zgodnie z oczekiwaniami już na początku dzisiejszej kolejki mieliśmy mnóstwo emocji. Po nieoczekiwanej porażce w ostatnim meczu, Ad Bud Design do meczu z Amigos Fc podszedł znacznie bardziej skoncentrowany czego efektem było szybkie objęcie prowadzenia.

Zawody w piłce nożnejWe wtorek (22.11) w Szkole Podstawowej w Porajowie odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Bogatynia Szkół Podstawowych klas VII-VIII w Piłce Nożnej. W turnieju wzięły udział cztery szkoły: SP3 Bogatynia, SP Porajów, SP5 Bogatynia i SP Opolno Zdrój.

Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4,2600zł 4,3100zł
usd USD 4,0300zł 4,0200zł
usd CHF 4,4400zł 4,5600zł
usd GBP 5,0100zł 5,0012zł
czk CZK 0.1800zł 0.1940zł

Kurs z dnia: 2024-05-29

Pogoda

+8
°
C
+11°
+
Zgorzelec
Wtorek, 16
Środa
+ +
Czwartek
+ +
Piątek
+10° +
Sobota
+10° +
Niedziela
+ +
Poniedziałek
+ +
Prognoza 7-dniowa