Pozostałe dyscypliny

Turniej Football Academy Bogatynia 29W Sali Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Bogatyni odbył się (26.11) wewnętrzny turniej szkółki piłkarskiej Football Academy Bogatynia. Turniej zorganizowany został przez Radę Osiedla nr 2, w którym udział wzięło 38 zawodników trenujących w FA Bogatynia. Zawodnicy z grupy Beckham, Owen i Lampard zostali podzieleni na kilka zespołów i rozgrywali swoje mecze wewnątrz każdej grupy.

Zapraszamy do galerii

trzy medaleZnakomicie spisała się na zakończonych w Giżycku zawodach pływackich Wiktoria Młodzińska która zdobyła trzy medale. Nasza młodziutka utalentowana 10 -latka reprezentująca Uczniowski Klub Sportowy ORKA w sobotę wywalczyła w roczniku 2004 dwa medale -srebro (50m.st.motylkowy-40.39). oraz brąz(100m.st.dowolny-1:1,27), a w niedzielę podopieczna trenera Krzysztofa Wajcfelta również była trzecia.

Hokeiści na spotkaniu z CzerkawskimWspaniała ekipa szlifująca tajniki jazdy na łyżwach w Łagowskim Obiekcie Sportowym ŁOŚ (29,30.03) szkółce pod kierunkiem Witolda Chojnackiego i na lekcjach wf w szkołach Gminy Zgorzelec wyjechała do Warszawy, gdzie w Centralnym Ośrodku Sportu na Torwarze rozegrała zawody w ramach finału „Mistrzów Białego Orlika". Rywalizacja była bardzo zacięta, emocji i wrażeń mnóstwo i na dodatek kontakt z Mistrzem Mariuszem Czerkawskim.

Złota drużyna mini-siatkarzyW hali Zespołu Szkół w Zawidowie zakończył tegoroczny cykl rozgrywek w mini siatkówce. Tym razem na parkiecie zmierzyły się (27.03) dziewczynki i chłopcy ze szkół podstawowych w kategorii "dwójek". Był to prawdziwy siatkarski festyn, w którym o medale Mistrzostw Powiatu rywalizowało łącznie 12 zespołów, a mecze rozgrywane były na 4 boiskach.

zqwodnicy zgorzeleckiego taekwondoSportowcy UKS Warrior Zgorzelec wystartowali (22.03) w turnieju taekwondo olimpijskiego rozegranym w niemieckim mieście Bautzen. Wychowankowie trenera Wojciecha Pawłowskiego wykazali się świetnym przygotowaniem technicznym oraz doskonałą formą. Aż 12 razy stawali na podium, zdobywając cztery złote, pięć srebrnych i trzy brązowe krążki.

Zapraszamy do galerii !

familijna fota na koniecTurnieju Siatkówki dla Gimnazjalistów pod nazwą „Emilka Cup" rozgrywany w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Emilii Plater w Zgorzelcu stał się już swego rodzaju tradycją W tym roku miała miejsce VIII edycja tego cieszącego się dużym zainteresowaniem gimnazjalistów turnieju.

 

 

Dolnośląskie Zawody PływackieZapraszamy do Lubania na Dolnośląskie Zawody Pływackie
1. Termin i miejsce zawodów
Zawody odbędą się na pływalni MOSiR ,,Laguna" przy ul. Różanej 2 w Lubaniu w dniach 4 – 5 kwietnia br. (piątek-sobota).

 

Zagrają w Turnieju Tenisa StołowegoOśrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w "Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych", który odbędzie się w sobotę 29 marca br. w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Bogatyni - "Blok C". Uczniowie Szkół Podstawowych rozpoczną rywalizację o godzinie 10:00, natomiast uczniów Szkół Gimnazjalnych zapraszamy na godzinę 12:00. Zapisy w dniu turnieju.

www.bogatynia.pl

Złoto i brąz Roberta Kusto w Mistrzostwach PolskiNa zakończonych w niedzielę w Gorzowie Wielkopolskim Zimowych Mistrzostwach Polski 16 latków w pływaniu zawodnik Orki Lubań Robert Kusto zdobył trzy medale. W gorzowskiej krytej pływalni Słowianka podopieczny trenera Adama Musiała wywalczył z wynikiem 29.32 (el.29.33) złoty medal na dystansie 50 metrów stylem klasycznym.

 

 

 

Tenisiści stołowi z Gimnazjum nr 2 w finaleW bardzo silnie obstawionych zawodach (13.03) chłopcy - Jakub Reliszka, Kamil Szklany oraz Rafał Czerkas zajęli wysokie VI miejsce zagrali w dolnośląskim finale w tenisie stołowym. Pierwsze dwa mecze Jakub i Kamil rozegrali z późniejszymi finalistami - Gimnazjum ze Strzegomia ( II miejsce) i Gimnazjum z Włosienia ( I miejsce) ustępując im nieznacznie 2:3 i 1:3.

Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.5250zł 4.5350zł
usd USD 3.7300zł 3.7450zł
czk CZK 0.1715zł 0.1730zł

Kurs z dnia: 2021-01-19

Pogoda

booked.net