turniej 2014 2W piątek (26.09) o godz. 09:00 rozpoczął się IV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Lubaniu. Do sportowej rywalizacji stanęło 11 drużyn piłkarskich reprezentujących Zakład Karny w Zarębie, Areszt Śledczy w Lubaniu, Powiatową Straż Pożarną z Lubania, Nadleśnictwo Świeradów Zdrój oraz drużyny policjantów z Bolesławca, Jeleniej Góry, Legnicy, Lubania, Polkowic, Wałbrzycha i Złotoryi.

W trakcie rozegranych kilkunastu meczy, w dwóch grupach, w systemie każdy z każdym, wyłoniony został zwycięzca kolejnego już turnieju. Pierwsze miejsce i puchar Komendanta Powiatowego Policji w Lubaniu wywalczył zespół reprezentujący Komendę Miejską Policji w Wałbrzychu. Na drugim stopniu podium stanęła drużyna reprezentująca Komendę Powiatową w Polkowicach, a trzecie miejsce zajęła reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu. Podczas turnieju rozdano nagrody dla najlepszego strzelca – policjant z KPP w Bolesławcu i najlepszego bramkarza – reprezentant Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach. Przyznano także nagrodę fair play dla walecznej drużyny z Nadleśnictwa Świeradów Zdrój.

Wszyscy wyróżnieni piłkarze otrzymali nagrody i puchary.