noz 960x640Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali na początku weekendu 28-letnią mieszkankę powiatu zgorzeleckiego poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości listem gończym. Następnego dnia funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Pieńsku zatrzymali poszukiwanego 20-latka. Oboje za popełnione przestępstwa mieli zasądzone wyroki. Trafili już do aresztu, gdzie kobieta spędzi najbliższe 8 miesięcy, a mężczyzna ponad 14.


W miniony piętek na podstawie uzyskanych informacji policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy na terenie gminy Bogatynia zatrzymali 28-letnią mieszkankę powiatu zgorzeleckiego. Kobieta za popełnione przestępstwa poszukiwana była przez wymiar sprawiedliwości na podstawie listu gończego celem odbycia 8 miesięcy więzienia.
Następnego dnia funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Pieńsku na terenie gminy Węgliniec zatrzymali 20-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego poszukiwanego na podstawie dwóch zarządzeń wydanych przez Sąd Rejonowy w Zgorzelcu celem odbycia kary ponad 14 miesięcy pozbawienia wolności.
Przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych o adresie: poszukiwani.policja.pl. W portalu można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi w tym również z naszego powiatu. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest cały czas sukcesywnie uzupełniana.
W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu i jednostek podległych prosimy o kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki pod nr 47 87 322 00. Osobom przekazującym informacje gwarantujemy pełną anonimowość.
podkom. Agnieszka Goguł

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.5400zł 4.5800zł
usd USD 3.7550zł 3.7800zł
czk CZK 0.1750zł 0.1780zł

Kurs z dnia: 2021-05-13

Pogoda

booked.net