PomostW Spytkowie widać już zarys pomostu widokowo-rekreacyjnego. Najtrudniejsze prace związane z zakotwiczeniem podtrzymania konstrukcji zostały już zakończone. Kolejny etap prac budowlanych związanych z budową pomostu widokowo-rekreacyjnego w Spytkowie został już zakończony. Od strony wody jest już widoczny zarys konstrukcji. Wykonano już najtrudniejsze prace polegające na zakotwiczeniu podtrzymania pomostu.

Przed wykonawcą roboty związane z montażem konstrukcji oraz zagospodarowaniem terenu.
Głównym założeniem tej inwestycji jest zagospodarowanie widokowych terenów w Spytkowie nad zbiornikiem Witka w ramach projektu „Witka – Smeda” – zagospodarowanie turystyczne pogranicza polsko-czeskiego – etap I” wraz z montażem małej architektury. Realizacja stanowi kolejny krok do rozwoju bazy turystycznej w gminie Zgorzelec. Po trwających już kilka lat działaniach obejmujących rozwój szlaków kajakowych i rowerowych przyszła pora na działania związane z największym w powiecie akwenie wodnym.
Projekt współfinansowany jest  z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska.
(UGZ)

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.4700zł 4.5000zł
usd USD 3.7300zł 3.7500zł
czk CZK 0.1750zł 0.1780zł

Kurs z dnia: 2021-05-14

Pogoda

booked.net