image 02 15W ostatnim czasie miasto Bogatynia stawia na nowoczesne rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa, instalując kamery monitoringu w strategicznych miejscach, by zapewnić ochronę mieszkańcom i osobom odwiedzającym nasze miasto. Jest to krok w dobrą stronę. Monitoring ma pomagać w prewencji kryminalnej oraz zwiększyć nasze bezpieczeństwo.


Dlatego też, pragniemy zwrócić uwagę na niezwykle istotny fakt – próba kradzieży tych kamer nie tylko jest nieetyczna i nosi znamiona przestępstwa, ale jest również bezsensowna. Nie warto kraść kamer monitoringu, ponieważ ponowne ich uruchomienie jest niemożliwe!
Nowoczesne kamery monitoringu, których instalację rozpoczęliśmy w Bogatyni, zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Wyspecjalizowane zabezpieczenia, takie jak unikalne hasła dostępu sprawiają, że próba ich uruchomienia jest absolutnie niemożliwa. Te środki bezpieczeństwa zostały wdrożone celowo, aby chronić nasze miasto i jego mieszkańców przed wszelkimi zagrożeniami.
Trzeba również podkreślić, że kradzież kamer monitoringu jest poważnym przestępstwem. Takie działanie nie tylko niszczy infrastrukturę miasta, ale także podważa nasze zaufanie do siebie nawzajem, jako społeczności. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo i spokój każdego z nas zależy od wspólnego działania, a nie od niszczenia wartościowych inwestycji miasta.
Zamiast kierować swoje wysiłki w złym kierunku, zachęcamy wszystkich mieszkańców do współpracy z lokalnymi organami ścigania i służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo. Bogatynia jest pełna potencjału, a wspólna troska o nasze miasto może jeszcze bardziej podkreślić jej wyjątkowość. Dlatego zachęcamy do szanowania i wspierania inicjatyw, które pomagają nam wszystkim czuć się bezpiecznie i chronią naszą przyszłość. Razem możemy uczynić nasze miasto lepszym i bezpieczniejszym miejscem do życia, pracy i wypoczynku.
Postawmy na solidarność, zaufanie i odpowiedzialność za wspólne dobro, rezygnując z prób kradzieży kamer monitoringu i współpracując dla dobra naszej społeczności.
(UMiGB/Foto:UMiGB)

Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4,2600zł 4,3100zł
usd USD 4,0300zł 4,0200zł
usd CHF 4,4400zł 4,5600zł
usd GBP 5,0100zł 5,0012zł
czk CZK 0.1800zł 0.1940zł

Kurs z dnia: 2024-06-21

Pogoda

+8
°
C
+11°
+
Zgorzelec
Wtorek, 16
Środa
+ +
Czwartek
+ +
Piątek
+10° +
Sobota
+10° +
Niedziela
+ +
Poniedziałek
+ +
Prognoza 7-dniowa