Amarylis dzieciom 215 września br. dzieci z naszego Osiedla pojechały na jednodniową wycieczkę do Liberca. Wyjazd możliwy był dzięki środkom jakie wpłacono na konto Stowarzyszenia Koła Gospodyń „Amarylis". Szczególne podziękowanie należą się: pracownikom PGE Elektrownia Turów S.A., PTS „Betrans" Sp. z o.o., Prezesowi Eltur – Serwis Sp. z o.o. oraz Panu Burmistrzowi Andrzejowi Grzmielewiczowi, którzy okazali dobroć serca.

 

Dzięki środkom, które wpłynęły na nasze konto dzieci zwiedziły zoo. W godzinach popołudniowych wszyscy bawiliśmy się w Aquapraku Babylon. Po wodnych szaleństwach dzieci otrzymały ciepły posiłek, napoje oraz lody. W drodze powrotnej zajechaliśmy do McDonalds, gdzie każdy otrzymał zestaw dziecięcy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zrealizowali marzenia dzieci. Ponadto, jako Stowarzyszenie mające w swoim statusie prace z dziećmi, w piątek 5 października br. na Orliku w Zatoniu po raz czwarty zorganizowaliśmy rewanżowe rozgrywki w piłkę nożną, miedzy chłopcami z Zatonia i Trzcińca. Tym razem wygrał Trzciniec. Puchary, nagrody oraz poczęstunek dla naszych sportowców zasponsorował Pan Burmistrz Andrzej Grzmielewicz oraz Pan Burmistrz Dominik Matelski. Za co bardzo serdecznie mali sportowcy dziękują. Podziękowanie należą się również: Pani Natalii Anklewicz oraz Panu Piotrowi Widera, którzy 8 października w godzinach popołudniowych, poświęcili swój czas dla dzieci z naszej świetlicy - pokazując zasady przygotowania i pieczenia gofrów. Całe
stosy gofrów z cukrem pudrem, bitą śmietaną oraz czekoladą znikały z tacek w bardzo szybkim tempie. Zasponsorowali oni również wszystkie potrzebne produkty. Wszystkim, którzy nam bardzo pomagają w realizacji naszych zadań i celów, w niesieniu pomocy naszym najmłodszym mieszkańcom bardzo dziękujemy oraz prosimy o dalszą pomoc i współpracę z naszym Stowarzyszeniem.

 

Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4,2600zł 4,3100zł
usd USD 4,0300zł 4,0200zł
usd CHF 4,4400zł 4,5600zł
usd GBP 5,0100zł 5,0012zł
czk CZK 0.1800zł 0.1940zł

Kurs z dnia: 2024-04-17

Pogoda

+8
°
C
+11°
+
Zgorzelec
Wtorek, 16
Środa
+ +
Czwartek
+ +
Piątek
+10° +
Sobota
+10° +
Niedziela
+ +
Poniedziałek
+ +
Prognoza 7-dniowa