Włókniarz zdemolował ŁużyceW meczu 11. kolejki klasy okręgowej Łużyce Lubań przegrały na wyjeździe z Włókniarzem Mirsk aż 1:6. Wynik w pełni oddaje to co działo się na boisku. Wynik meczu już w 5 minucie mógł otworzyć B. Morzecki, ale piłka po jego dośrodkowaniu trafiła w słupek. Ten sam piłkarz w podobnej sytuacji uderzał na bramkę w 16 minucie, piłki nie zdołał kopnąć żaden z graczy i ta obok zdezorientowanego Kukiełki wpadła do siatki.

Ten sam piłkarz w 24 minucie huknął pod poprzeczkę po zagraniu Niemienionka. W 30 minucie z podaniu Niemienionka skorzystał Sz. Morzecki i było już 3:0. Dodajmy, że chwilę wcześniej kontaktowego gola dla Łużyc mógł strzelić Macioszczyk. Piłka po jego główce trafiła w poprzeczkę. Po przerwie nadzieje gości na podjęcie walki rozbudził Modzelewski, w 47 minucie skutecznie egzekwując rzut karny po faulu na Jakimowiczu. W 54 minucie było już jednak po meczu, gdyż Kukiełka przepuścił piłkę między nogami po strzale Chlabicza. Bezradnych gości dobili Czarko i Niemienionek. Goście kończyli mecz w osłabieniu. W 67 minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Stoń.

Włókniarz - Łużyce Lubań 6:1 (3:0)
Bramki: 1:0 B. Morzecki (16), 2:0 B. Morzecki (24), 3:0 Sz. Morzecki (30), 3:1 Modzelewski (47-karny), 4:1 Chlabicz (54), 5:1 Czyrko (59), 6:1 Ł. Niemienionek (66). Czerwona kartka: Stoń (Łużyce, 67 - za dwie żółte). Żółte kartki: Ł. Niemienionek, Juźwik oraz Stoń, Mandżejewski, Kościecha. Sędziował: Piotr Bajer. Widzów: 200.
WŁÓKNIARZ: Jaworski - P. Grygiel, Kowalski, P. Niemienionek, Juźwik - Tylus (59 Czyrko), Chlabicz, Ł. Niemienionek (79 Krawczyk), W. Jasiński (70 Badura), Sz. Morzecki (83 J. Niemienionek), B. Morzecki.
ŁUŻYCE: Kukiełka - Sudnik, Modzelewski, Fereniec, Stoń, Misiurek, Mandżejewski, Jakimowicz, Macioszczyk, Grygo (42 Stanowski), Kościecha.