Roczna odprawa PSPW Komendzie Powiatowej Policji w Zgorzelcu odbyła się roczna odprawa służbowa z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektora Pawła Barskiego. Na spotkaniu podsumowano i omówiono wyniki jednostki za rok 2022 oraz przedstawiono priorytety działań na bieżący rok.


W Komendzie Powiatowej Policji w Zgorzelcu odbyła się odprawa roczna podsumowująca wyniki pracy funkcjonariuszy za rok 2022. W odprawie uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektor Paweł Barski, kadra kierownicza, policjantki, policjanci i pracownicy komendy oraz przedstawiciele władz samorządowych z powiatu zgorzeleckiego .
Odprawę roczną rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Zgorzelcu podinsp. Jarosław Burdzy, który przywitał wszystkich uczestników, a następnie zaprezentował wyniki pracy zgorzeleckiej policji. Komendant przedstawił efekty pracy pionu prewencji, ruchu drogowego oraz pionu kryminalnego.
Następnie komendant omówił sytuację kadrową i główne kierunki policyjnych działań na bieżący rok, podkreślając znaczenie zwiększenia działań dotyczących naboru do służby w Policji.
W trakcie wystąpienia Komendant podziękował przedstawicielom wszystkich władz samorządowych za wsparcie i codzienną współpracę z Naszą jednostką oraz za wspólny wysiłek na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu zgorzeleckiego.
W imieniu władz samorządowych głos zabrał Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, który podziękował kierownictwu oraz policjantom za ich trud i zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków na rzecz poprawy bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców powiatu.
Odprawę podsumował Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektor Paweł Barski, który odniósł się do zagadnień omawianych w trakcie odprawy. podziękował wszystkim funkcjonariuszom za zaangażowanie i pracę na wysokim poziomie oraz przedstawił główne kierunki pracy na 2023 rok.
kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4,3200zł 4,4800zł
usd USD 4,0600zł 4,2600zł
usd CHF 4,5600zł 4,7100zł
usd GBP 5,0800zł 5,3000zł
czk CZK 0.1800zł 0.2000zł

Kurs z dnia: 2023-06-09

Pogoda

+8
°
C
+11°
+
Zgorzelec
Wtorek, 16
Środa
+ +
Czwartek
+ +
Piątek
+10° +
Sobota
+10° +
Niedziela
+ +
Poniedziałek
+ +
Prognoza 7-dniowa